İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
İmsak06:33 Güneş08:04 Öğle12:59 İkindi15:22 Akşam17:43 Yatsı19:09
Hava - Çok Bulutlu 8°C Nem %87
Türkçe
18 Rebi'ül-ahir 1442 2 Aralık 2020 Çarşamba Saat: -
Giriş Yap

Akra.media mobil uygulaması yayında

20.08.2020    A+ | A-

Yakın zamanda yayın hayatına başlayan ve büyük bir ilgi gören dijital yayın platformu akra.media’nın mobil uygulamaları kullanıma açıldı.

1442 hicri yeni yıl hediyesi olarak paylaşılan mobil uygulama ile zengin medya arşivi,  sesli kitaplar, videolar, haberler, özel gündemler ve dosyalar sürekli erişime açık olacak.

Play store ve app store’den indirilerek kurulabilecek olan akra.media mobil uygulamaları ile kullanıcılar dilediği tüm içeriklere kolaylıkla ulaşabilecek.

Uygulamada neler var?

-Akra FM’i canlı olarak dinleme imkanı

- Podcast olarak medya arşivi (Kur'an-ı Kerim, Hadis, sünnet, sohbet, inceleme-araştırma, aile-eğitim, kültür-edebiyat, sesli kitaplar kategorilerinde yer alan zengin içerikler)

- Haberler ve dosyalar

-Akra gündem içerikleri

-Videolar

Hayatı kolaylaştıran araçlar

Uygulamanın araçlar menüsünde yer alan “kıble bulucu”, “hicri takvim çevirici”, “namaz vakitleri”, “hava durumu” gibi özellikler, telefonda ayrı ayrı uygulama kullanmaya gerek kalmadan, günlük hayata dair pratik çözümler sunuyor.

Kişisel yayıncılık deneyimi

Kullanıcılar kolay ve ücretsiz üyelikle medya arşivlerinden dilediğini dinleme listesine ya da favorilerine ekleyerek dilediği zaman dinleme imkanına sahip olacak.

Sosyal medya paylaşımı

Uygulama üzerinde yer alan bağlantılarda kullanıcılar, dilediği haberi, içeriği ya da medyayı sosyal medyada sevdikleriyle paylaşabilecek.

Android kullanıcıları akra.media mobil uygulamasını buradan  IOS kullanıcıları ise buradan cihazlarına yükleyebilecek.

­

 

Canlı Yayın
Şerh-i Mesnevi
AKRA CANLI
AKRA CANLI
Şerh-i Mesnevi
 / 
Canlı Yayın
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin