İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Öğle13:11 İkindi17:11 Akşam20:47 Yatsı22:38 İmsak03:24 Güneş05:25 İşrak06:08
Hava - Açık 26°C Nem %73
Türkçe
12 Zilka'de 1442 22 Haziran 2021 Salı
Giriş Yap

MEC Foundation web sayfası yenilendi

26.05.2021    |

15 yıldan bu yana gerçekleştirdiği çeşitli çalışmalarla yüz binlerce aileye dokunan MEC Foundation (Mahmud Es’ad Coşan Vakfı), faaliyetlerinin yer aldığı mecfoundation.org.au web sayfasını yeniledi.

Yenilenen sayfada ağırlıklı olarak; her yıl gerçekleştirilen organizasyonlarla ilgili bilgilerin yanı sıra, "Zekat Organizasyonu", "Mec Yaşam Tarzı" ve tekerlekli sandalye dağıtımı, gıda kolisi dağıtımı gibi diğer faaliyetlere ilişkin bilgiler yer alıyor.

MEC Foundation, özellikle kurban ibadeti ve zekat ibadetinin layıkıyla gerçekleştirilmesi; bu vecibeleri yerine getirmek isteyenlerin emanetlerinin gerçek ihtiyaç sahiplerine ilk elden ulaştırılması için büyük gayret sarfediyor.

Gönül dostu, Âlim Mahmud Es'ad Coşan’nın fikirlerini yaşanılır kılmak ve projelerini hayata geçirmek amacıyla kurulmuş olan, merkezi Avustralya’daki MEC Foundation, gerçekleştirdiği uluslararası organizasyonlarla Dünya Müslümanlarının hediyelerini ihtiyaç sahiplerine aracısız ulaştırıyor.

Ayrıntılar mecfoundation.org.au adresinde yer alıyor.

­

 

 

 

 

Canlı Yayın
Ana Haber Bülteni
AKRA CANLI
 / 
AKRA CANLI
Ana Haber Bülteni
 / 
Canlı Yayın
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin