İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Öğle12:54 İkindi15:55 Akşam18:26 Yatsı19:45 İmsak05:47 Güneş07:12 İşrak07:51
Hava - Çok Bulutlu 15°C Nem %88
Türkçe
12 Rebi'ül-evvel 1443 18 Ekim 2021 Pazartesi
Giriş Yap

MEC Foundation gerçek ihtiyaç sahiplerinin yanında

18.06.2021    |

15 yıldan bu yana gerçekleştirdiği çeşitli çalışmalarla yüz binlerce aileye dokunan MEC Foundation, ihtiyaç sahiplerine ve engellilere bağışları ulaştırmaya devam ediyor.

Gönül dostu, Âlim Mahmud Es'ad Coşan’ın fikirlerini yaşanılır kılmak ve projelerini hayata geçirmek amacıyla kurulmuş olan, merkezi Avustralya’daki MEC Foundation, gerçekleştirdiği uluslararası organizasyonlarla Dünya Müslümanlarının hediyelerini ihtiyaç sahiplerine aracısız ulaştırıyor.

Zekat, kurban, bağış gibi çeşitli faaliyetlerle Endonezya’daki ailelere destek sağlanıyor. Bu kapsamda yapılan çalışmalardan biri olarak, Lombok Adasının Batı ve Kuzey bölgelerindeki beş farklı mahalledeki engellilerin evleri bizzat ziyaret edilerek tekerlekli sandalyeler teslim edildi.

Yardımseverlerin bağışlarıyla alınan hediyeler ailelere ulaştırılırken yüzlerde görülmeye değer bir tebessüm vardı.

Ayrıntılar mecfoundation.org.au adresinde yer alıyor.

­

 

 

 

 

Canlı Yayın
Canlı Yayın
AKRA CANLI
 / 
AKRA CANLI
Canlı Yayın
 / 
Canlı Yayın
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin