İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
İmsak05:45 Güneş07:10 Öğle12:55 İkindi15:58 Akşam18:29 Yatsı19:48
Hava - Yağmurlu 18°C Nem %88
Türkçe
10 Rebi'ül-evvel 1443 16 Ekim 2021 Cumartesi
Giriş Yap

Bayram trafiği karadan havadan denetlenecek

14.07.2021    |

Kurban Bayramıyla birlikte Türkiye genelinde yoğun trafik bekleniyor. Bayram tatilini fırsat bilerek tatile ya da memleketlerine gidenler ve şehir değiştireceklerle birlikte karayollarında trafik yoğunluğu yaşanacak.

Vatandaşların güvenli bir şekilde seyahatlerinin sağlanması için yoğun trafik tedbirleri planlandı. Trafikte oluşabilecek yoğunluk nedeniyle, trafik kazalarının önüne geçilmesi için bayram tatili süresince 24 saat esasına göre karayolları üzerinde trafik tedbirleri planlandı. Bu sürede 165 binin üzerinde trafik personeli görev alacak. 

Ekipler, ölümlü kazaların en çok yaşandığı güzergahlarda görev alacak. Merkezden görevlendirilecek sivil polis-jandarma, yolcu otobüslerine habersiz binecek. Güzergah boyunca yolcu otobüslerinin kurallara uyup uymadığı denetlenecek, olumsuz bir durumda müdahale edecek.Havadan da denetimler yapılacak. Onlarca ilde helikopterle ve drone ile denetim yapılacak.

Bayram tatilinde bazı köprü ve otoyollar ücretsiz olacak

Kurban Bayramı dolayısıyla Karayolları sorumluluğundaki otoyollar ve köprülerden geçişler ücretsiz olacak. 

17 Temmuz Cumartesi saat 00.00'dan (cuma gününü cumartesi gününe bağlayan gece) başlayıp 26 Temmuz Pazartesi saat 07.00'ye kadar  15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden geçişlerde ücret alınmayacak.

­

 

Canlı Yayın
Kur’an-ı Kerim Meali - 2 - Dipnotsuz
AKRA CANLI
 / 
AKRA CANLI
Kur’an-ı Kerim Meali - 2 - Dipnotsuz
 / 
Canlı Yayın
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin