İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Yatsı19:42 İmsak06:46 Güneş08:14 İşrak08:56 Öğle13:21 İkindi15:55 Akşam18:19
Hava - Hava durumuAçık 5°C Nem %70
Türkçe
25 Cemaziyelahir 1443 27 Ocak 2022 Perşembe
Giriş Yap

Kanada’da sel fırtına ve heyelan

18.11.2021    |

Geçen yaz rekor düzeyde sıcaklıkların yaşandığı Kuzeybatı Pasifik bölgesi, bu kez de aşırı yağış ve fırtınanın etkisinde.

Yağış ve fırtınadan etkilenen Kanada’nın Britanya Kolumbiyası eyaleti ve ABD’nin Washington eyaletinde binlerce insanın elektriksiz kaldığı açıklandı. 

Kanada’nın Vancouver limanının da sel ve heyelan nedeniyle demiryolu ulaşımını askıya almak zorunda kaldığı, sevkiyatların durdurulduğu açıklandı.

Günde 300 bin varil petrol taşıyan “TransMountain” boru hattı da kapatıldı. Bir aylık yağışın 24 saatte meydana geldiği Britanya Kolumbiyası’nda 50’si çocuk 275 kişinin heyelanlarla yolu kapanan bir bölgeden kurtarıldığı bildirildi.

Öte yandan, 50 bin kişinin elektriksiz kaldığı açıklandı.

­

 

 

 

 

 

 

Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
Ana Haber Bülteni
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
Ana Haber Bülteni
Ana Haber Bülteni Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close