İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
İkindi17:12 Akşam20:36 Yatsı22:17 İmsak03:53 Güneş05:43 İşrak06:25 Öğle13:16
Hava - Hava durumuAçık 35°C Nem %38
Türkçe
16 Muharrem 1446 22 Temmuz 2024 Pazartesi
16 Muharrem 1446
Öğle
13:16
İkindi
17:12
Akşam
20:36
Yatsı
22:17
İmsak
03:53
Güneş
05:43
İşrak
06:25
Giriş Yap

Hava sıcaklıklarının yağışla düşmesi bekleniyor

11.03.2023    |

Tahmin ve değerlendirmelere göre, Türkiye hafta sonu yeni bir yağışlı sistemin etkisi altına giriyor. Mevsim normalleri üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının yağışlarla birlikte azalacağı tahmin ediliyor.

Bugün, Marmara, Orta ve Batı Karadeniz, Ege, Orta ve Batı Akdeniz, İç Anadolu Bölgesi'nin iç ve batı kesimleri ile Doğu Anadolu'nun iç kesimlerinde yağış görülebilir. Yağışlar, Karadeniz ve Akdeniz Bölgesi'nin batısı ile Ege'nin iç kesimlerinde sağanak şeklinde olabilir. Kalan yerlerde parçalı ve çok bulutlu hava hakim. Rüzgarın güneyli yönlerden kuvvetli yer yer fırtına şeklinde esmesi bekleniyor.

Pazar günü, Doğu Anadolu ile Güneydoğu Anadolu'nun doğusu dışında kalan tüm kesimlerde yağış görülecek. Yağışların iç kesimlerde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

Genellikle mevsim normalleri üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının yarından itibaren batı kesimlerden başlayarak kuzey, iç ve batı kesimlerde azalacağı ve mevsim normalleri civarına düşeceği tahmin ediliyor.

Yağışların önümüzdeki hafta da yurdun büyük bölümünde etkisini sürdürmesi bekleniyor.

İstanbul'da vapur seferlerine lodos engeli

Öte yandan, şehir genelinde etkili olan lodos nedeniyle bazı vapur seferleri yapılamıyor. Ayrıca lodos nedeniyle soba ve baca gazı zehirlenmelerine karşı tedbirli olunması gerektiği hatırlatıldı. 

­

 

 

 

Kabe
Canlı Yayın
Şuan Canlı Yayın
Canlı Yayın
AKRA CANLI
 / 
player image icon close icon
AKRA CANLI
Canlı Yayın
Canlı Yayın Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close