İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Öğle13:10 İkindi17:10 Akşam20:45 Yatsı22:36 İmsak03:23 Güneş05:23 İşrak06:07
Hava - Hava durumuAçık 23°C Nem %56
Türkçe
10 Zilhicce 1445 16 Haziran 2024 Pazar
10 Zilhicce 1445
İşrak
06:07
Öğle
13:10
İkindi
17:10
Akşam
20:45
Yatsı
22:36
İmsak
03:23
Güneş
05:23
Giriş Yap

MEC Vakfı Kurban Organizasyonunda kesimler tamamlandı

01.07.2023    |

Mahmud Es’ad Coşan (MEC) Vakfı, Uluslararası Kurban Organizasyonuyla gerçek ihtiyaç sahiplerine, niyet sahiplerinin emanetlerini ulaştırıyor. 

Alınan vekaletler sonrasında kurbanlıkların veteriner hekim gözetiminde İslâmî usûllere uygun olarak kesimi tamamlandı.

Vekalet sahipleri de pay alabiliyor

18. Kurban Organizasyonunda, bu yıl ilk defa uygulanan kurban eti ikramı; İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli, Konya ve Sakarya illerinde ikamet eden vekâlet sahiplerine teslim edildi.

2006 yılından bu yana kesintisiz olarak devam eden ve “Hak İçin Yap Hakkıyla Yap” çağrısıyla düzenlenmekte olan MEC Vakfı Uluslararası Kurban Organizasyonu’nda; Endonezya’nın yanı sıra Türkiye’de deprem bölgesindeki iller başta olmak üzere 15 şehirde dağıtım yapılacak.

MEC Vakfı’ndan yapılan paylaşımlarda, “18. Uluslararası Kurban Organizasyonu’muza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için teşekkür ederiz. İbadetinizin makbul olmasını temenni eder, hayırlı bayramlar dileriz. Vekaletini gönül rahatlığıyla verdiğiniz kurbanlarınız Hak Sahiplerine soğuk zincir hassasiyetiyle itinayla paketlenir, ilk elden aracısız ulaştırılır.” denildi.

Ayrıntılar  mec.org.tr/kurban  adresinde yer alıyor.

­

 

 

 

 

Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
Canlı Yayın
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
Canlı Yayın
Canlı Yayın Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close