İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Güneş05:30 İşrak06:12 Öğle13:06 İkindi17:04 Akşam20:31 Yatsı22:15 İmsak03:38
Hava - Hava durumuÇok Bulutlu 17°C Nem %83
Türkçe
17 Zilka'de 1445 25 Mayıs 2024 Cumartesi
17 Zilka'de 1445
Güneş
05:30
İşrak
06:12
Öğle
13:06
İkindi
17:04
Akşam
20:31
Yatsı
22:15
İmsak
03:38
Giriş Yap

11. Ufka Yolculuk Yarışmasında Ödül Zamanı!

10.05.2024    |

“Manevi Bahar Mevsimi Ramazan” temasıyla ilkokul, ortaokul, lise ve yetişkin düzeyinde dört farklı kategoride gerçekleştirilen yarışma önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da büyük ilgi gördü.

Yurdun dört bir tarafından kaydolan yüzbinlerce kişi arasından ilkokul, ortaokul, lise ve yetişkin kategorilerinde Türkiye genelinde ilk 20.000’e giren yarışmacılar, 28 Nisan Pazar 2. Aşama Online Sınava katıldı.

Sınav Sonuçları 8 Mayıs’ta Yayınlandı!

11. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması 2. Aşama Sınavı, 28 Nisan 2024 Pazar günü 81 ilde online olarak gerçekleştirildi. Yarışmacılar sınava kişisel bilgisayar, tablet ve telefonları ile katıldılar.

Sınav heyecanının gün boyu farklı kategorilerde devam ettiği yarışmanın soru ve cevapları 29 Nisan Pazartesi günü, sonuçları ise 8 Mayıs Çarşamba günü yarışmacı profillerinde yayınlandı.

Binlerce Kişiye Ödül Verilecek!

Herkesin kazandığı yarışma Ufka Yolculuk’ta, her iki sınavı da başarıyla tamamlayan yarışmacıların gözleri şimdi ödüllerde. Dereceye giren yarışmacıların ilan edilmesinin ardından sıra ödül törenine geldi.

“Gerçek ödülü bilgi” olan yarışmanın sonunda, Türkiye geneli her kategoride ilk 300’e kadar olan derecelerde farklı miktarlarda para ödülleri verilecek. Merkezi ödüllerin takdim edileceği Türkiye geneli ödül töreni 25 Mayıs 2024 Cumartesi günü Ankara’da gerçekleştirilecek.

Her il özelinde dereceye giren yarışmacılara da ayrıca il ödülleri takdim edilecek.

Ödül törenleri hakkında detaylı bilgi ufkayolculuk.com adresinden duyurulacak.

­

 

 

 

Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
Hatm-i Şerif - Ahmed el Acemi
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
Hatm-i Şerif - Ahmed el Acemi
Hatm-i Şerif - Ahmed el Acemi Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close