İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
İmsak05:58 Güneş07:22 Öğle13:20 İkindi16:33 Akşam19:08 Yatsı20:27
Hava - Hava durumuÇok Bulutlu 9°C Nem %87
Türkçe
23 Şaban 1445 4 Mart 2024 Pazartesi
23 Şaban 1445
İmsak
06:00
Güneş
07:24
İşrak
08:05
Öğle
13:20
İkindi
16:33
Akşam
19:08
Yatsı
20:27
Giriş Yap

Kar yağışı üç ilde okulları tatil ettirdi

16.02.2012    |
Etkili kar yağışının neden olduğu olumsuz hava koşulları nedeniyleüç ilde eğitime ara verildi. Bayburt'ta etkili kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi. Bayburt Valiliğinden yapılın yazılı açıklamada, yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşımda aksamaların yaşandığı kentte, ilköğretim okulları ile liselerde eğitime bugün ara verildiği bildirildi.
YOZGAT'TA TAŞIMALI EĞİTİM TATİL
Yozgat Valisi Necati Şentürk, yaptığı açıklamada, kentteki yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle il merkezi ve ilçelerde taşımalı eğitim veren tüm ilk ve orta dereceli okulların yarın tatil edildiğini bildirdi.
Şentürk, il ve ilçe merkezlerinde bulunan okullarda eğitim-öğretimin devam edeceğini dile getirerek, kar tatilinin sadece bedensel engelli ve taşımalı sistemle okullarına giden öğrencileri kapsadığını belirtti.
Vali Şentürk ayrıca, kamuda çalışan engelli ve hamilelerin de yarın idari izinli sayılacaklarını kaydetti.
ARDAHAN
Ardahan merkez ve köylerinde, eğitime iki gün ara verildi. 
İl Milli Eğitim Müdürü Fikret Eteker, bölgede kar yağışı ve tipinin etkili olduğunu belirterek, çok sayıda köy yolunun ulaşıma kapandığını söyledi.
Eteker, ''Kar yağışı ve tipi nedeniyle il merkezi ve merkeze bağlı köylerdeki ilköğretim okulları ve liselerde eğitime iki gün ara verdik'' diye konuştu. 
HABER7
Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
Canlı Yayın
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
Canlı Yayın
Canlı Yayın Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close