İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
İkindi17:08 Akşam20:23 Yatsı21:57 İmsak04:15 Güneş05:57 İşrak06:37 Öğle13:15
Hava - Açık 33°C Nem %55
Türkçe
26 Zilhicce 1442 5 Ağustos 2021 Perşembe
Giriş Yap

İsviçre bütçesine ‘trafik’ katkısı!

07.05.2012    |
İsviçre’deki kanton yönetimleri bütçe açıklarını kapamak için trafik kontrollerini sıklaştırdı. Cadde ve sokakların her yerine yerleştirilen radarlar ve ağır cezalar sürücülerin tepkisine neden oldu. 
Buna göre 1,5 saat park yeri 4 frank (yaklaşık 8 TL) bu süreyi geçirirseniz cezası 40 frank (yaklaşık 80 TL) ayrıca sürat sınırı olan yerlerde geçilen her kilometre için 120 frank (yaklaşık 240 TL) ceza alınıyor. Kırmızı ışıkta geçilmesi halinde 250 frank (yaklaşık 500 TL) ceza kesiliyor.
Cezaya itiraz ederek çekilen fotoğrafı görmek isteyenlerdense fotoğraf gösterme parası adı altında 75 frank (yaklaşık 150 TL) ücret alınıyor. Polis bu cezaları adrese yolluyor, ödeme makbuzlarının ödenme tarihini geçirmeleri halindeyse cezalara yüzde 10 ek yapıyor.
Miliyet
Canlı Yayın
Canlı Yayın
AKRA CANLI
 / 
AKRA CANLI
Canlı Yayın
 / 
Canlı Yayın
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin