İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Katkıda bulunmak istiyorum
×
Katkıda bulunmak istiyorum
×
Yatsı20:13 İmsak05:28 Güneş06:53 İşrak07:31 Öğle12:59 İkindi16:16 Akşam18:54
Hava - Parçalı Bulutlu 21°C Nem %52
Türkçe
14 Safer 1442 30 Eylül 2020 Çarşamba Saat: -
14 Safer 1442
Yatsı
20:13
İmsak
05:28
Güneş
06:53
İşrak
07:31
Öğle
12:59
İkindi
16:16
Akşam
18:54
Menü

Dinçer'den yaş sınırına açıklama

25.05.2012    A+ | A-
Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, tutma becerisinin gelişmediği, tuvalet ihtiyaçlarını bile tek başına gerçekleştiremedikleri iddiasıyla 66 aylık çocukların okula başlamasına itiraz eden velilere yanıt verdi.
Dinçer, sorun yaşayacak çocuk sayısının iddia edildiği kadar olmayacağını belirterek, TBMM kulisinde şunları söyledi:  “Önceki yılları incelettim, ailelerin yüzde kaçı, 72 aydan önce çocuklarını okula gönderiyor diye. Çocukları 68-72 ay arasında okula gönderen ailelerin oranı yüzde 90. Biz bütün bunların hesabını yaptık. Çocukların gelişmişlik düzeyine bakıyoruz. 66 aylıklar için öyle bir müfredat yapacağız ki, yarın ‘Bizim çocuklarımızı da okula alın’ diye torpil isteyecekler, almayacağız. Birinci sınıf müfredatı yumuşatılacak. Eğlenecekler ve okulu sevecekler. 66 ayı doldurduğu halde, yetkili makamların tespiti ile 66 ay özelliği göstermeyen öğrencilerin eğitimi aile bireylerinin isteği ile bir yıl tehir edilebilecek.”
Hürriyet
 
Kıssadan Hisse
Sırada >>
×
Sıradaki

Son Peygamber Ve İslamiyet

Kıssadan Hisse
5sn
5sn
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin