İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Katkıda bulunmak istiyorum
×
Katkıda bulunmak istiyorum
×
İmsak04:27 Güneş06:05 Öğle13:14 İkindi17:04 Akşam20:12 Yatsı21:43
Hava - Açık 24°C Nem %78
Türkçe
23 Zilhicce 1441 13 Ağustos 2020 Perşembe Saat: -
23 Zilhicce 1441
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
04:27 06:05 13:14 17:04 20:12 21:43
Menü

Tren vagonunda yangın: 32 ölü

31.07.2012    A+ | A-

Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'den kalkan ve ülkenin güneyindeki Chenna kentine giden bir yolcu treninde elektrik tesisatının ana hat kablolarının kısa devre yapması nedeniyle yangın çıktı.

Sabaha karşı saat 04.00 sularında bir kasabanın yakınlarından geçerken alevler içinde kalan trende çoğunluğu uykusunda olan 32 yolcu diri diri yanarak öldü. 25 kişinin yaralandığı yolcunun da kayıp olduğu kaza sonrası alevlerin sarmadığı tek bir çıkış kapısının bulunması nedeniyle yüzlerce kişi can havliyle kaçış sırasında izdihama neden oldu. Yangının fark edilmesinin ardından treni durduran görevliler yangının çıktığı vagonları ayırarak tahliye işlemini gerçekleştirdi. Kurtarma ekipleri vagondan içeri girdiğinde yangının çıktığını fark etmeden uyuyarak yanan onlarca ceset gördü. Korkunç kaza sonrası Hindistan hükümeti ülkenin demiryolları sisteminde yenilenmeye gidilmesi konusunda bir çalışma başlatılacağını duyurdu.

Radikal

Diğer Haberler

Yerli iş makinesi tanıtıldı

Tanıtımı yapılan yerli elektrikli iş makinesi ekskavatör, tek şarjla 8 saat kullanım sağlayabilecek.
09.08.2020

Eşler Arası İletişim ve Muhabbet

Prof. Dr. Mahmud Es’ad Coşan Hocaefendi'nin, "Eşler arası iletişim ve muhabbet" konularındaki Cuma Sohbetinin metnini istifadenize sunuyoruz.
07.08.2020

Bölgesel yasaklar geliyor

Son dönemlerde tedbir ve kurallara uyulmaması nedeniyle koronavirüs salgınının yayılma hızının artması, yeniden yoğunluk yaşanmasıyla birlikte bölgesel yasaklar gündeme alındı.
06.08.2020

1441 Hac ibadeti tedbirlerle yerine getiriliyor

Kutsal topraklarda bu yıl Hac ibadeti salgın önlemleri nedeniyle sınırlı sayıda bir katılımla yerine getiriliyor.
29.07.2020
Hadisler Deryası
Sırada >>
×
Sıradaki

Hatm-i Şerif (A.Acemi)

Hadisler Deryası
5sn
5sn
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin