İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Katkıda bulunmak istiyorum
×
Katkıda bulunmak istiyorum
×
İmsak05:28 Güneş06:53 Öğle12:59 İkindi16:16 Akşam18:54 Yatsı20:13
Hava - Parçalı Bulutlu 19°C Nem %63
Türkçe
14 Safer 1442 30 Eylül 2020 Çarşamba Saat: -
14 Safer 1442
İmsak
05:28
Güneş
06:53
İşrak
07:31
Öğle
12:59
İkindi
16:16
Akşam
18:54
Yatsı
20:13
Menü

Nijerya'da batan tekneden 90 kişi hâlâ kayıp

22.03.2013    A+ | A-
Nijerya'da geçen hafta batan teknenin 90 yolcusunun hala kayıp olduğu bildirildi. Acil durum yetkilisi Vincent Acquah, kurtarma ekiplerinin, Calabar kentinin açığında meydana gelen kazadan sonra 90 kişinin hala kayıp olduğunu söyledi.
Acquah, Benin'den Gabon'a giden teknenin 29 yolcusunun kurtarıldığını belirtirken, kurtarılanların, kaptanın kazadan önce kendilerine teknenin su aldığı bilgisini verdiğini kaydetti.
Bölgede arama kurtarma çalışmaları sürerken, teknenin 128 yolcu taşıdığı, 9 kişinin öldüğü açıklanmıştı.

Dünya Bülteni 

Şemail-i Şerif
Sırada >>
×
Sıradaki

Şemail-i Şerif
5sn
5sn
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin