İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Katkıda bulunmak istiyorum
×
Katkıda bulunmak istiyorum
×
İmsak03:27 Güneş05:25 Öğle13:08 İkindi17:07 Akşam20:41 Yatsı22:31
Hava - Açık 19°C Nem %82
Türkçe
15 Şevval 1441 7 Haziran 2020 Pazar Saat: -
Menü

Yoğun sis etkili oluyor

Yoğun sis etkili oluyor

06.01.2014
Yoğun sis nedeniyle İstanbul Boğazı karşılıklı gemi trafiğine kapatılırken İzmir’de hava ulaşımı dört saat durdu. Muğla, Kocaeli ve Sakarya’da görüş mesafesi 20 metreye düştü
 
Türkiye’yi etkisi altına alan sis, hayatı olumsuz etkileye devam ediyor. Yoğun sis nedeniyle geçen gece İstanbul’da karayolu ve deniz trafiğinde sıkıntılar yaşandı. Sürücüler araçlarının sis lambalarını ve dörtlülerini yakıp ilerlerken Boğaziçi Köprüsü gişeler de görünmez hale geldi. İstanbul Boğazı ise “düşük görüş” nedeniyle saat 02.30’dan itibaren gemi trafiğine kapatıldı.
 
İzmir’de yoğun sis hava ulaşımını da aksattı. Saat 06.00 ile 10.42 arasında Adnan Menderes Havalimanı’na uçak iniş kalkışı yapılamadı.  Sisin dağılmasının ardından saat 10.42’den itibaren uçak seferleri yapılmaya başlandı ancak rötarlı seferler, havalimanında bekleyen yolcuların tepkisini çekti. Bu arada sis engeline takılan yolcuların yanı sıra, dağıtım izni için memleketlerine gidecek askerlerin de, iki gündür alanda bekledikleri belirtildi.
 
Muğla, Kocaeli’nde ve Sakarya’da yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi 20- 30 metreye kadar düştü.  Meteoroloji Genel Müdürlüğü sisin bugün ve yarın İzmir, Ankara, İstanbul, Diyarbakır, Erzurum, Muğla, Çankırı, Ağrı, Isparta, Karabük ve Bartın başta olmak üzere Türkiye genelinde yer yer yoğun olarak etkili olacağını açıkladı.
Meteoroloji sis nedeniyle yaşanabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşları dikkatli ve tedbirli olmaları konusunda uyardı. Sisin salı günü öğle saatlerine kadar etkisini sürdürmesi tahmin ediliyor.
 
Milliyet
Diğer Haberler

Uzaktan eğitim dersleri artacak

Üniversitelerde yüz yüze ve uzaktan eğitimle harmanlanmış karma eğitim uygulaması yapılacak. En fazla yüzde 30 olan uzaktan eğitim ders oranı ise yüzde 40’a çıkarıldı.
05.06.2020

Haziranda 40 ülkeyle uçuşlar başlıyor

Alınan önemler kapsamında 10 Haziran'a kadar durdurulan dış hat seferleri başlıyor. Bu tarihten başlayarak kademeli olarak 40 ülke ile uçuşlar yapılacak.
05.06.2020

Milli uydu İmece'nin testleri başlıyor

Türkiye'nin ilk yerli yüksek çözünürlüklü yer gözlem uydusu İmece'nin gelecek yıl uzaya fırlatılması planlanıyor.
04.06.2020

Fatih Sondaj Gemisi Trabzon’da arama yapacak

Karadeniz'de petrol arayacak olan ve 29 Mayıs günü İstanbul'dan hareket eden Fatih Sondaj Gemisi Trabzon'a ulaştı.
02.06.2020
Müzik Yayını
Sırada >>
×
Sıradaki

Hatm-i Şerif (A.Acemi)

Müzik Yayını
5sn
5sn
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin