İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Katkıda bulunmak istiyorum
×
Katkıda bulunmak istiyorum
×
İmsak04:14 Güneş05:56 Öğle13:15 İkindi17:08 Akşam20:24 Yatsı21:59
Hava - Az Bulutlu 24°C Nem %69
Türkçe
14 Zilhicce 1441 4 Ağustos 2020 Salı Saat: -
Menü

Hacı adaylarına 2 seçenek: Ertele veya vazgeç

08.07.2020    A+ | A-

Bu yıl kayıt yaptıran hacı adaylarının 2021 yılı için erteleme ya da vazgeçme tercihinde bulunabilecekleri bildirildi.

Yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:  '2020'de kesin kayıt yaptıran hacı adayları, 2021'e haccı erteleme veya 2021'de hacca gitmekten vazgeçme tercihinde bulunabileceklerdir. 2021'e haccını ertelemek isteyenlerin  ücretlerinden hac organizasyonu için belirlenecek ücretlerden mahsup edilmek üzere kişi başı 1000'er Suudi Arabistan riyalı (SAR), bloke edilecektir. 2021'de hacca gitme hakkından vazgeçenlere ise ödemiş oldukları ücretlerin tamamı iade edilecek ve bu kişilerin kazanmış olduğu kura katsayıları gelecek yıllardaki kuraya dahil edilecektir.' 

 

­

 

 

 

Diğer Haberler

Bayramda otoyol ve köprüler ücretsiz

Kurban Bayramı tatili süresince Karayolları sorumluluğundaki köprü ve otoyollardan geçişler ile belediyelerce yürütülen toplu taşıma hizmetleri ücretsiz olacak.
30.07.2020

AKRA Bayram Özel Yayın Akışı

AKRA FM Kurban Bayramında da Dopdolu. Bayram özel yayın akışı gün gün, saat saat tüm detaylarıyla burada.
29.07.2020

Bayram yolculuğunda uykusuzluğa dikkat

Uzmanlardan bayramda seyahat edecek sürücülere uyku tavsiyesi geldi. Doç. Dr. Vural Fidan, Kurban Bayramı tatilinin uyku düzenini olumsuz etkilememesi için tavsiyelerde bulundu.
29.07.2020

'Dijital Mecralar Komisyonu' kanunu yayımlandı

Dijital Mecralar Komisyonu Kurulması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun yayımlandı.
29.07.2020
Canlı Yayın
Sırada >>
×
Sıradaki

Güne Merhaba

Canlı Yayın
5sn
5sn
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin