İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
İmsak05:45 Güneş07:10 Öğle12:55 İkindi15:58 Akşam18:29 Yatsı19:48
Hava - Yağmurlu 18°C Nem %100
Türkçe
10 Rebi'ül-evvel 1443 16 Ekim 2021 Cumartesi
Giriş Yap

Muazzez Işıldar Hanımefendi Hakk’ın rahmetine kavuştu

25.04.2021    |

Bu dünyâya gelen kişi âhir yine gitse gerek

Misâfirdir vatanına bir gün sefer etse gerek. - Yunus Emre

Son devir âlimlerimizden Mehmed Zahid Kotku Hocamızın büyük kızı, Mürebbimiz Mahmud Es'ad Coşan Hocamızın kıymetli eşi Hacer Muhterem Coşan’ın ablası, Muharrem Nureddin Coşan’ın teyzesi, Muazzez Işıldar Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.

Bugün (25.04.2021) Mihrimah Sultan Camii'nde kılınan öğle namazını müteakip Edirnekapı mezarlığına, ebedi istirahatgâhına defnedildi.

Son demlerine kadar elinden Kur'an-ı Kerim, dilinden zikir eksilmemiş bir hanımefendiydi. Günlük evradını okumaya ayrı bir hassasiyet gösterirdi. İnsanları seven, her milletten insan ile lisanı hal ile çok rahat iletişim kurabilen, yardımsever, muhabbet ehli bir hanımefendiydi. Salgın hastalık vefat sebebi olduğu için Efendimiz (SAS)’nin hadis-i şerifine göre hükmen şehit olan Muazzez Işıldar hanımefendinin mekanı cennet olsun.

Canlı Yayın
Kur’an ve Kıraat İlmi
AKRA CANLI
 / 
AKRA CANLI
Kur’an ve Kıraat İlmi
 / 
Canlı Yayın
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin