İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
İmsak06:37 Güneş08:07 Öğle13:00 İkindi15:22 Akşam17:44 Yatsı19:10
Hava - Hava durumuÇok Bulutlu 11°C Nem %81
Türkçe
23 Cemaziyelevvel 1445 6 Aralık 2023 Çarşamba
23 Cemaziyelevvel 1445
İmsak
06:39
Güneş
08:09
İşrak
08:51
Öğle
13:00
İkindi
15:22
Akşam
17:44
Yatsı
19:10
Giriş Yap

Muazzez Işıldar Hanımefendi Hakk’ın rahmetine kavuştu

25.04.2021    |

Bu dünyâya gelen kişi âhir yine gitse gerek

Misâfirdir vatanına bir gün sefer etse gerek. - Yunus Emre

Son devir âlimlerimizden Mehmed Zahid Kotku Hocamızın büyük kızı, Mürebbimiz Mahmud Es'ad Coşan Hocamızın kıymetli eşi Hacer Muhterem Coşan’ın ablası, Muharrem Nureddin Coşan’ın teyzesi, Muazzez Işıldar Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.

Bugün (25.04.2021) Mihrimah Sultan Camii'nde kılınan öğle namazını müteakip Edirnekapı mezarlığına, ebedi istirahatgâhına defnedildi.

Son demlerine kadar elinden Kur'an-ı Kerim, dilinden zikir eksilmemiş bir hanımefendiydi. Günlük evradını okumaya ayrı bir hassasiyet gösterirdi. İnsanları seven, her milletten insan ile lisanı hal ile çok rahat iletişim kurabilen, yardımsever, muhabbet ehli bir hanımefendiydi. Salgın hastalık vefat sebebi olduğu için Efendimiz (SAS)’nin hadis-i şerifine göre hükmen şehit olan Muazzez Işıldar hanımefendinin mekanı cennet olsun.

Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
Canlı Yayın
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
Canlı Yayın
Canlı Yayın Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close