İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Yatsı19:42 İmsak06:46 Güneş08:14 İşrak08:56 Öğle13:21 İkindi15:55 Akşam18:19
Hava - Hava durumuAçık 5°C Nem %70
Türkçe
25 Cemaziyelahir 1443 27 Ocak 2022 Perşembe
Giriş Yap

9. Ufka Yolculuk yarışmasının ilk etabı tamamlandı

27.04.2021    |

Her yıl farklı bir konuda gerçekleştirilen, bu yıl “Sağlıklı Yaşam” teması ile yapılan Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmalarının dokuzuncusu için ilk aşama tamamlandı.

 İlkokul, ortaokul ve lise düzeyinde 400.000 öğrencinin başvurduğu yarışma 25-26 Nisan tarihlerinde olmak üzere iki gün boyunca 08.00-20.00 saatleri arasında ufkayolculuk.com üzerinden online olarak gerçekleştirildi.

Sınav sonuçları 6 Mayıs’ta açıklanacak

Soruları ve cevapları Ufka Yolculuk youtube kanalında yayınlanacak olan, yüzbinlerce katılımcının beklediği sınavın sonuçları ise 6 Mayıs Perşembe günü saat 20.00’de ufkayolculuk.com sayfasından açıklanacak.

2. Aşama Sınav 23 Mayıs’ta yapılacak

2. aşama sınava, kategorisinde ülke bazında ilk 10.000’e giren yarışmacılar ile il bazında ilk 15’e giren yarışmacılar katılabilecek. 2. aşama sınav, tedbirler çerçevesinde 23 Mayıs 2021 tarihinde belirlenen sınav merkezlerinde randevulu olarak gerçekleştirilecek, salgın tedbirlerinin sınavı gerçekleştirmeye imkân vermemesi durumunda sınav ileri bir tarihe ertelenecek.

Binlerce ödül dağıtılacak

Türkiye genelinde ve iller bazında her kategoride binlerce ödül, 2. aşama sınav sonuçlarına göre verilecek. 

9. Ufka Yolculuk Türkiye geneli ödül töreninin 5 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Tedbirler nedeniyle ödül törenin gerçekleştirilememesi halinde ilk 3 derece ödülleri de dahil olmak üzere bütün ödüller yarışmacılara posta yoluyla ulaştırılacak.

İl geneli ödülleri, İl Sınav Düzenleme Kurulları tarafından Haziran ve Temmuz ayları içerisinde kazananlara takdim edilecek. 

Ayrıntılar ufkayolculuk.com adresinde yer alıyor.

­
Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
Canlı Yayın
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
Canlı Yayın
Canlı Yayın Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close