İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Akşam18:19 Yatsı19:42 İmsak06:46 Güneş08:14 İşrak08:56 Öğle13:21 İkindi15:55
Hava - Hava durumuAçık 5°C Nem %65
Türkçe
24 Cemaziyelahir 1443 27 Ocak 2022 Perşembe
Giriş Yap

9. Ufka Yolculuk Yarışması 4 Temmuz Pazar günü

02.07.2021    |

Bu yılki teması “Sağlıklı Yaşam” olan 9. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmasının ilkokul, ortaokul ve lise kategorilerinde 2. aşama online sınavı 4 Temmuz 2021 Pazar günü yapılacak.

Saat 10.00’da başlayacak 2. Aşama randevulu online sınav Ufka Yolculuk web sitesi üzerinden yayınlanacak Türkiye sınırları içerisindeki sınav merkezlerinde yapılacak. 

Değerlendirmeler yarışmacı olarak kaydoldukları il veya ilçe üzerinden yapılacak

Yarışmanın birinci aşama sınavında başarılı olarak ikinci aşama sınava girmeye hak kazanan yarışmacılar, hazırlanan merkezlerde sınava girebilecekler. Sınav tarihinde bulunacakları ya da yarışmaya kayıtlı oldukları il ve ilçelerde belirlenen merkezler arasından seçim yapabilecekler. Ancak sıralama ve puanlamaları sınava girdikleri değil, yarışmacı olarak kaydoldukları il veya ilçe üzerinden yapılacak.

30 dakika önce sınav merkezlerinde olunmalı

Öğrenciler 30 dakika önceden hazır bulunacakları sınav merkezlerinde internet bağlantısı olan bilgisayar, tablet veya telefonları aracılığıyla online olarak sınava katılabilecek. Ayrıca yanlarında geçerli kimlik belgeleri ve HES kodları ile sınav merkezlerine giriş yapabilecekler. 

Sınav görevlisi tarafından verilecek kod ile sınav sistemine erişim sağlanabilecek yarışmada katılımcılar, elde edecekleri puan ve sıralamalara göre büyük ödüllerle buluşacaklar. 

Binlerce ödül dağıtılacak

Türkiye genelinde her kategoride çeşitli hediyeler ile il bazında binlerce ödül, 2. aşama sınav sonuçlarına göre verilecek.  

9. Ufka Yolculuk Türkiye geneli ödül töreni 15 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleştirilecek.

Detaylar ufkayolculuk.com adresinde yer alıyor.

­

 

Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
Ummandan İnciler
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
Ummandan İnciler
Ummandan İnciler Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close