İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
İmsak05:17 Güneş06:43 Öğle13:02 İkindi16:29 Akşam19:12 Yatsı20:32
Hava - Açık 26°C Nem %65
Türkçe
14 Safer 1443 20 Eylül 2021 Pazartesi
Giriş Yap

Kişisel Hayat Planınızı Yaptınız mı?

Özel Haber
Özel Haber
09.08.2021    |

1443 Hicri yıl başladı. Yeni niyetler, yeni kararlar alma, yeni umutlarla yola çıkma zamanı. Peki kişisel hayat planınız hazır mı?

Hayatımızda muhakkak her birimizin yeni hedefler belirleyerek, daha iyiye, daha güzele yol alma, varoluş gayemizin farkında olarak kendimize çeki düzen verme, yeni başlangıçlar yapma niyetleri vardır.

İşte bu yeni başlangıç niyeti için kişisel bir ajanda hazırladık.

Kişisel hayat planını pdf olarak buradan indirebilir ve hemen notlar almaya başlayabilirsiniz.

Ajanda; Hocamız, Gönül Dostumuz, Mürebbi'miz Mahmud Es'ad Coşan'ın, "Diliyorum ki Hicri yıl, hataların düzeltildiği, yanlışlardan dönüldüğü, iyi şeylerin yapıldığı, insanları mutlu etmeye; üzmeye, kırmaya değil, affetmeye ve mutluluğu yaymaya yönelik, güzel hizmetlerin yapılmasına yönelik çalışmalarla geçsin." temennisini, duasını içeren veciz ifadesi ile başlıyor.

İndirip üzerinde notlar alabileceğiniz planda; "Bu Yılki Hedeflerim" başlığıyla, Manevi Hayatım, Kişisel Sağlığım, Sosyal Hayatım, Eğitim Hayatım, İş Hayatım bölümleri, "Bu Yıl Kazanmak İstediğim Alışkanlıklar", "Bu Yıl Okumak İstediğim Kitaplar" gibi hedeflerin yazılabileceği tablolar bulunuyor.

Hicri- Miladi takvime göre hazırlanmış aylık planlama içerisinde özel günler ve gecelere dair tarih hatırlatmaları yer alıyor.

Kişisel hayat planını pdf olarak buradan indirebilir ve hemen notlar almaya başlayabilirsiniz.

1443 Yeni hicri yılınızı tebrik ederiz.

 

­

© İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Canlı Yayın
Okudukça
AKRA CANLI
 / 
AKRA CANLI
Okudukça
 / 
Canlı Yayın
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin