İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Yatsı20:32 İmsak05:17 Güneş06:43 İşrak07:20 Öğle13:02 İkindi16:29 Akşam19:12
Hava - Açık 26°C Nem %65
Türkçe
14 Safer 1443 20 Eylül 2021 Pazartesi
Giriş Yap

Mahmud Es'ad Coşan YÂD Özel Hatim Kaydı

Özel Haber
Özel Haber
08.09.2021    |

Gönül Dostu, Âlim Mehmed Zâhid Kotku ve Hocamız, Gönül Dostumuz, Mürebbi'miz Mahmud Es’ad Coşan, doğumlarının hicri yıl dönümlerinde Kur’an-ı Kerim hatimleriyle ve dualarla yâd ediliyor.  

Okunan hatim, dua bilgilerini buraya tıklayıp kaydedebilirsiniz.

Hocamız, Gönül Dostumuz, Mürebbi'miz Mahmud Es’ad Coşan doğumlarının 86. yılındaHicri 13 Safer 1443, Miladi 20 Eylül 2021 Pazartesi günü hatim dualarıyla yâd edilecek... 

Okunan hatimlerle ilgili bilgileri, [email protected] e-posta adresine yazabilir ya da İskenderpaşa Camii Derneği’nin 0 212 525 66 27 no’lu telefonuna bildirebilir, 0212 621 99 74 nolu faksına gönderebilir veya [email protected] e-posta adresine iletebilirsiniz. 

Dilerseniz okunan hatim, dua bilgilerini buraya tıklayıp kaydedebilirsiniz.

Gönül Dostu, Âlim, Mehmed Zâhid Kotku Hocamız, doğumlarının 128. yılında, Hicri 1 Safer 1443, Miladi 8 Eylül 2021 Çarşamba günü dualarla yâd edildi.

 

­

 

 

 

© İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Canlı Yayın
Canlı Yayın
AKRA CANLI
 / 
AKRA CANLI
Canlı Yayın
 / 
Canlı Yayın
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin