İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
İmsak03:41 Güneş05:32 Öğle13:06 İkindi17:03 Akşam20:28 Yatsı22:10
Hava - Hava durumuAçık 17°C Nem %88
Türkçe
21 Şevval 1443 22 Mayıs 2022 Pazar
Giriş Yap

‘Kulluk Sanatı‘ sesli kitap olarak AKRA‘da

06.01.2022    |

AKRA, dinleyicilerinin ilgiyle takip ettiği sesli kitaplar arasında bir yenisini daha ekledi. Prof. Dr. Mahmud Es’ad Coşan’ın “21. Yüzyılda Kulluk Sanatı” eseri sesli kitap haline getirildi.

Eseri sesli kitap olarak buradan dinleyebilirsiniz.

Eserin tanıtımında; "Bir sanat işidir, Allaha kul olmak… Bu sanat güzel ve ince bir özen ister. Akıllıca hareket etmeyi, fırsatları değerlendirmeyi, ahenk içinde gereğini en güzel yerine getirmeyi gerektirir." ifadeleri yer alıyor. 

İyi ve güzel kulluğun yol ve yöntemini anlatan eserde, ibadet ve kulluğun bir veya birkaç alanda kendisini gösteren yoğunlaştırılmış ritüellerden oluşmadığı, maksadı Allah rızası olduğu takdirde hayatın bütün alanlarını kuşatacağı, bu durumun da hayatın gayesi olduğu vurgulanıyor.

Prof. Dr. Mahmud Es’ad Coşan’ın, her sayfasında bu şuurla bir hayat örmeye, yaşam tarzını buna göre şekillendirmeye davet etttiği “21. Yüzyılda Kulluk Sanatı” adlı eseri Okudukça programıyla her gün saat 12.10 ve 23.10'da AKRA'da yayına geliyor.

Eserin yayınlanan bölümlerine buradan ulaşılabilir.­

­

 

 

 

Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
Canlı Yayın
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
Canlı Yayın
Canlı Yayın Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close