İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Yatsı22:36 İmsak03:28 Güneş05:27 İşrak06:10 Öğle13:11 İkindi17:12 Akşam20:46
Hava - Hava durumuÇok Bulutlu 26°C Nem %53
Türkçe
30 Zilka'de 1443 28 Haziran 2022 Salı
Giriş Yap

Ufka Yolculuk serüveninde ilk aşama tamamlandı

27.04.2022    |

Bu yıl 10. kez düzenlenen ve 880.000 yarışmacının başvurduğu Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması’nın ilk aşaması büyük bir heyecanla tamamlandı. Yarışmacılar, 24-26 Nisan 2022 tarihleri arasında ufkayolculuk.com üzerinden online platformda sınava katıldılar.

Sorular ve ve cevaplar erişime açılacak

Heyecanla beklenen sınavın, soruları ve çözümlü cevapları 27 Nisan Çarşamba günü saat 18.00’de Ufka Yolculuk Youtube kanalında, 28 Nisan Perşembe günü ise yarışmacıların kendi hesaplarında yayınlanacak. Yarışmacılar sınav sıralamalarını ise 9 Mayıs Pazartesi günü saat 20.00’de ufkayolculuk.com sitesi üzerindeki hesaplarından görebilecekler.

 2. Aşama Sınav 22 Mayıs’ta yapılacak

Sağlıklı düşünmek temasıyla ilkokul, ortaokul, lise ve yetişkin kategorilerinde gerçekleşen yarışmanın ikinci aşaması ise 22 Mayıs 2022 tarihinde saat 10:00'da gerçekleştirilecek. Katılımcılar bu sınava da online platform üzerinde ancak belirlenen sınav merkezlerinde katılabilecekler.

Yarışmanın toplam ödül değeri 1 Milyon TL!

Türkiye genelinde her kategoride dereceye girenlere farklı miktarlarda nakit para ödülleri verilecek.

2. Aşama sınav sonuçlarına göre verilecek merkezi ödüllerin yanı sıra proje ortağı STK’lar tarafından il ve ilçelerde dereceye giren yarışmacılara verilecek çeşitli ödüller katılımcıları bekliyor. 

­

 

 

 

 

 

Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
Gurbet Sohbetleri
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
Gurbet Sohbetleri
Gurbet Sohbetleri Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close