İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
İşrak06:27 Öğle13:16 İkindi17:12 Akşam20:34 Yatsı22:15 İmsak03:56 Güneş05:45
Hava - Hava durumuAçık 26°C Nem %72
Türkçe
18 Muharrem 1446 24 Temmuz 2024 Çarşamba
18 Muharrem 1446
İmsak
03:56
Güneş
05:45
İşrak
06:27
Öğle
13:16
İkindi
17:12
Akşam
20:34
Yatsı
22:15
Giriş Yap

Endonezya Helal Fuarı Ekim ayında yapılacak

19.07.2023    |

Ülkede birkaç organizasyonun ortak girişimiyle gerçekleşen Endonezya Helal Fuarı’nın tarihleri açıklandı.

Helal Endüstriler sergisi ve konferansı, 25-29 Ekim 2023 tarihleri arasında Jakarta'da gerçekleştirilecek.

Katılımcılara gelişen Helal endüstrisinde ilişki ve ağ kurmak ve anlamlı iş birlikleri oluşturmak için fırsat sunan fuara internet üzerinden kayıt olunabiliyor.

Bu yıl fuara Suudi Arabistan, Londra, Malezya, Kore, Almanya, Vietnam, Japonya, Cape’nin yanı sıra Güneydoğu Asya’dan Uzakdoğu’ya ve Avrupa’ya ulaşan pek çok ülke ve bölgeden katılım gerçekleşmesi bekleniyor. Böylece dünyanın dört bir yanından helal ürün ve hizmet sağlayıcıları çeşitli ve dinamik iş birliği içinde bir araya getirmeyi, gelişen Helal pazarında ticari genişleme ve büyümenin önünü açmayı hedefliyor.

Dünya çapında büyüyen helal endüstrisi gıda, giyim, kozmetik, ilaç, turizme kadar çeşitli sektörleri kapsıyor.

Öte yandan, Endonezya bu sene; Aceh, Lombok, Batı Sumatra, Riau ve Jakarta adalarıyla helal turizm alanında birkaç farklı kuruluş tarafından yılın en iyi Müslüman dostu seyahat rotası ve helal farkındalık ödülüne layık görüldü.

 

­
Kabe
Canlı Yayın
Şuan Canlı Yayın
Dua Vakti
AKRA CANLI
 / 
player image icon close icon
AKRA CANLI
Dua Vakti
Dua Vakti Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close