İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Güneş05:30 İşrak06:12 Öğle13:06 İkindi17:04 Akşam20:31 Yatsı22:15 İmsak03:38
Hava - Hava durumuÇok Bulutlu 17°C Nem %86
Türkçe
17 Zilka'de 1445 25 Mayıs 2024 Cumartesi
17 Zilka'de 1445
Güneş
05:30
İşrak
06:12
Öğle
13:06
İkindi
17:04
Akşam
20:31
Yatsı
22:15
İmsak
03:38
Giriş Yap

Aşura özel sohbetleri Akra.Media‘da

25.07.2023    |

 

Yeni Hicrî yılın ilk ayı olan Muharrem ayının 10. günü Âşûrâ Günü olarak idrak ediliyor. 

Âşûrâ Günü bu yıl 28 Temmuz 2023 Cuma gününe denk geliyor.

Gönül Dostu, Âlim Mehmed Zahid Kotku ile Mahmud Es'ad Coşan hocalarımızın Âşûrâ Gününe dair özel sohbetleri sadece Akra.Media'da.

Hazırlanan özel medya listesinde Mehmed Zahid Kotku Hocamızın; Muharrem ayı, Aşure özel sohbetleri ile birlikte Mahmud Es'ad Coşan Hocamızın; Cuma Sohbetleri, Gurbet Sohbetleri, Hadisler Deryası, Dostça Bir Tavsiye gibi sohbetlerinden derlenen Aşure özel bölümleri yer alıyor.

Aşura sohbetlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Aşura sohbetlerinde; Hicri yıl, Muharrem ayı, Aşure günü orucunun faziletleri, Hz. Hüseyin'i anmak, Aşure gecesini ihya etmek, o günde alışveriş yapmak gibi konularda bilgiler ve tavsiyeler yer alıyor.

Sayfada yer alan özel medya listesinden sohbetleri sesli olarak dinleyebilir, sohbetlerin metinlerini okuyabilir ve bu içerikleri sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz.

Aşura Gününüzü tebrik ederiz.

­
Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
Canlı Yayın
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
Canlı Yayın
Canlı Yayın Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close