İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Akşam20:38 Yatsı22:21 İmsak03:49 Güneş05:40 İşrak06:23 Öğle13:15 İkindi17:13
Hava - Hava durumuAçık 31°C Nem %61
Türkçe
13 Muharrem 1446 19 Temmuz 2024 Cuma
13 Muharrem 1446
İkindi
17:13
Akşam
20:38
Yatsı
22:21
İmsak
03:49
Güneş
05:40
İşrak
06:23
Öğle
13:15
Giriş Yap

Mevlid Kandili dolayısıyla şehirler ışıklandırıldı

27.09.2023    |

Dünyanın dört bir yanında Mevlid Kandili coşkusu yaşandı.

Erbil’de Mevlid Kandili 

Irak’ın Erbil kentinde vatandaşlar, Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed'in (SAS.) dünyaya geldiği gün olarak idrak edilen Mevlid Kandili dolayısıyla şehri süsledi.

Kerkük

Irak'ın Kerkük kentinde Mevlit Kandili dualarla idrak edildi. Kerkük kent merkezindeki Bağdat Yolu bölgesinde yer alan Büyük Nur Camisi'nde düzenlenen Mevlid Kandili programında Kur'an-ı Kerim ve ilahiler okunup dua edildi.

Pakistan

Pakistan'ın Karaçi kentinde, Faizan-e-Madinal Camisi, Mevlid Kandili sebebiyle ışıklarla süslendi.

Yemen

Yemen'nin başkenti Sana'daki Mevlid Kandil kutlamaları kapsamında camiler, binalar ve araçlar yeşil ışıklarla süslendi.

Singapur

Singapur camilerinde Mevlid-i Nebi coşkusu, Rebiülevvel ayı boyunca devam ediyor. Peygamber Efendimiz (SAS)’in dünyayı teşrif ettiği gün olan 12 Rebiülevvel hatırasına bazı camilerde 12 gün boyunca, bazılarında bir ay boyunca süren Mevlid etkinlikleri düzenleniyor.

Bosna Hersek

Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'da, Peygamber Efendimiz'in (SAS) hicri takvime göre doğum günü dolayısıyla her yıl düzenlenen "Selam ya Resulallah" etkinliği 16 Ekim'e kadar sürecek.

AA

Kabe
Canlı Yayın
Şuan Canlı Yayın
Bir Haberimiz Var
AKRA CANLI
 / 
player image icon close icon
AKRA CANLI
Bir Haberimiz Var
Bir Haberimiz Var Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close