İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Öğle13:10 İkindi17:10 Akşam20:45 Yatsı22:36 İmsak03:23 Güneş05:23 İşrak06:07
Hava - Hava durumuAçık 27°C Nem %44
Türkçe
10 Zilhicce 1445 16 Haziran 2024 Pazar
10 Zilhicce 1445
İşrak
06:07
Öğle
13:10
İkindi
17:10
Akşam
20:45
Yatsı
22:36
İmsak
03:23
Güneş
05:23
Giriş Yap

Mimar Sinan Mühendisler Birliği ‘’Yapay Zekâ ve Geleceğimiz’’ zirvesi gerçekleştiriyor

08.12.2023    |

Türkiye'nin önde gelen mühendislik birliklerinden Mimar Sinan Mühendisler Birliği (MSMB) tarafından düzenlenecek olan 11. MSMB Zirvesin’de, yapay zeka alanındaki son gelişmeler gündem edilecek.

Etkinlik, "Yapay Zekâ ve Geleceğimiz" temasıyla, 16 Aralık 2023 Cumartesi günü Ankara’da gerçekleşecektir.

Zirvenin ilk konuşmasını yapacak olan Prof. Dr. Ercan Öztemel, "Teknolojinin Bugünden Yarına Yolculuğu" başlıklı sunumuyla katılımcılara teknolojinin gelişimine dair bir perspektif sunacak. Prof. Dr. Burak Berk Üstündağ, "Yapay Zekânın Derin Teknoloji Ajandası" konusunda değerlendirmelerde bulunacak.

Çağrı Yüzbaşıoğlu’nun “Ulaşımda YZ Uygulamaları” başlıklı konuşmasıyla ulaşım alanında Yapay Zekâ çalışmalarına da değinilecek olan programda onlarca akademisyen kendi konularındaki Yapay Zeka araştırmalarının sunumlarını gerçekleştirecek.

etkinlik.msmb.org.tr adresinden kayıt yaptırarak, 11.MSMB Zirvesine katılım sağlanmaktadır. Detaylı bilgi ve program akışına zirve.msmb.org.tr adresinden ulaşılmaktadır.

­

 

 

 

 

Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
Canlı Yayın
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
Canlı Yayın
Canlı Yayın Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close