İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Akşam20:38 Yatsı22:21 İmsak03:49 Güneş05:40 İşrak06:23 Öğle13:15 İkindi17:13
Hava - Hava durumuAçık 33°C Nem %57
Türkçe
13 Muharrem 1446 19 Temmuz 2024 Cuma
13 Muharrem 1446
İkindi
17:13
Akşam
20:38
Yatsı
22:21
İmsak
03:49
Güneş
05:40
İşrak
06:23
Öğle
13:15
Giriş Yap

Arafat Duası

15.06.2024    |

 

Hocamız, Gönül Dostumuz, Mürebbi'miz Mahmud Es'ad Coşan'ın 16 Nisan 1997 tarihinde Hacc vazifesinde Arafat’ta yaptığı duayı istifadenize sunuyoruz.

Sesli dinlemek için:

"Yâ Rabbe'l-âlemîn! Bizlere de sevdiğin, razı olduğun kullar olmayı nasip eyle. Şu ana kadar işlemiş olduğumuz hatalarımızı, günahlarımızı, suçlarımızı bağışlayıp bundan sonraki ömrümüzde rızana uygun ömür sürmeye bizleri muvaffak eyle yâ Rabbi! Bu haccımızdan sonra artık günahlara, haramlara bulaşmamayı nasip eyle yâ Rabbi! Sevdiğin, razı olduğun kul olarak yaşamayı nasip eyle yâ Rabbi! Tertemiz olmuş olan defter-i a'mâllerimizi günah kirleri ile kirlettirme yâ Rabbi! Bizi şeytana uyanlardan, kananlardan eyleme yâ Rabbi! Nefse yenilip de hataları, günahları işleyenlerden eyleme yâ Rabbi!

İbadetlerden, hayırlardan geri kalanlardan eyleme yâ Rabbi! Yolunda dâim, ibadetine müdavim kullar eyle Yâ Rabbi! Hayrât u hasenât işleyen kullarından eyle yâ Rabbi! İbâdât u tâât ile ömür geçiren, sevdiğin kullarından eyle yâ Rabbi!..."

Hocamız, Gönül Dostumuz, Mürebbi'miz Mahmud Es'ad Coşan'ın SERVER KÜRSÜ web sayfasında yayınlanan Arafat duasını buradan izleyebilirsiniz.

­

 

 

Diğer Haberler
Kabe
Canlı Yayın
Şuan Canlı Yayın
Sırça Köşk
AKRA CANLI
 / 
player image icon close icon
AKRA CANLI
Sırça Köşk
Sırça Köşk Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close