İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Katkıda bulunmak istiyorum
×
Katkıda bulunmak istiyorum
×
Yatsı20:19 İmsak05:25 Güneş06:50 İşrak07:28 Öğle13:00 İkindi16:20 Akşam18:59
Hava - Parçalı Bulutlu 25°C Nem %69
Türkçe
11 Safer 1442 27 Eylül 2020 Pazar Saat: -
11 Safer 1442
Yatsı
20:19
İmsak
05:25
Güneş
06:50
İşrak
07:28
Öğle
13:00
İkindi
16:20
Akşam
18:59
Menü

İstanbul'un Mart enflasyonu 6 yılın en düşüğünde

02.04.2012    A+ | A-
İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından İstanbul için hazırlanan 1995 bazlı Ücretliler Geçinme İndeksi'ne göre geçen ay, perakende fiyatlar yüzde 0,59, Toptan Eşya Fiyatları Endeksi'ne göre toptan fiyatlar ise yüzde 0,67 oranında artış gösterdi. 
İstanbul'da geçen ay yüzde 0,59'luk artışla mart ayları itibariyle son 6 yılın en düşük enflasyonu görülürken, akaryakıt ürünlerine yapılan fiyat ayarlamaları enflasyonda etkili oldu. Söz konusu bu oran, mart ayları itibariyle son altı yılın en düşük enflasyon oranı oldu. Mart ayında ev eşyası ve konut harcamaları gruplarında yer alan bazı ürünlerdeki maliyet kaynaklı fiyat artışlarının yanı sıra, akaryakıt ürünlerine yapılan fiyat ayarlamaları enflasyon üzerinde etkili oldu. 
Dünya
Canlı Yayın
Sırada >>
×
Sıradaki

Okudukça

Canlı Yayın
5sn
5sn
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin