İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Katkıda bulunmak istiyorum
×
Katkıda bulunmak istiyorum
×
İmsak05:50 Güneş07:14 Öğle12:54 İkindi15:53 Akşam18:23 Yatsı19:42
Hava - Çok Bulutlu 18°C Nem %59
Türkçe
4 Rebi'ül-evvel 1442 20 Ekim 2020 Salı Saat: -
4 Rebi'ül-evvel 1442
İmsak
05:50
Güneş
07:14
İşrak
07:54
Öğle
12:54
İkindi
15:53
Akşam
18:23
Yatsı
19:42
Menü

Bakan'dan sıcaklık uyarısı

12.06.2012    A+ | A-
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, mevsim sıcaklıklarının ortalamanın üzerinde seyrettiğine dikkat çekerek, yaşlılar, çocuklar ve hamileleri sıcaklığın arttığı öğle saatleri olan 12.00-16.00 saatleri arasında dışarı çıkmamaları konusunda uyardı.

Eroğlu, hava sıcaklığının mevsim normallerinin 8 ila 10 derece üzerinde seyrettiğine vurgu yaptı. Yaşlıların, çocukların ve hamilelerin öğle saatlerinde dışarı çıkmamaları gerektiğini hatırlatan Bakan Eroğlu, bu gruplarda yer alanların su ihtiyaçlarını mutlaka karşılamaları gerektiğini ifade etti.Bu sıcaklıklarda susamadan su içmek gerektiğini diye getiren Bakan Eroğlu, bu sıcaklıkları kazasız belasız atlatmayı temenni ettiklerini kaydetti. Türkiye'de su sıkıntısı bulunmadığını da vurgulayan Eroğlu, su konusunda hiçbir sıkıntı olmadığını söyledi. Hava sıcaklıklarının orman yangınları açısından risk oluşturduğunu hatırlatan Bakan Eroğlu, vatandaşların orman yangınları konusunda hassas olmaları gerektiğini kaydetti.
Millî Gazete

 
Son Peygamber Ve İslamiyet
Sırada >>
×
Sıradaki

Okudukça

Son Peygamber Ve İslamiyet
5sn
5sn
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin