İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Akşam18:58 Yatsı20:17 İmsak06:13 Güneş07:36 İşrak08:25 Öğle13:22 İkindi16:26
Hava - Açık 14°C Nem %58
Türkçe
14 Recep 1442 26 Şubat 2021 Cuma
Giriş Yap

'Fırsat'tan taklide sıkı takip

12.04.2013    |
Markalar 'fırsat'tan istifade sanal aleme transfer olan taklit ürünleri yakalamak için dedektifliğe soyundu. Müşteri kılığında fırsat sitelerinden alışveriş yaparak taklidi yakalıyorlar.
Sanal alemde 'fırsat' alışverişlerinin üzerine taklit gölgesi düştü. Yapılan sıkı denetimler ve baskınlarla piyasada göz açtırılmayan taklitçiler, sanal aleme akın etti. Binlerce taklit ürün "Büyük fırsat" ibareleri ile satışa sunulurken, markalar da müşteri kılığına girerek fırsat sitelerindeki satışları adım adım takibe aldı. Öte yandan e-ticareti içine alan yeni taklit yasası için de düğmeye basıldı.

Dünya 

Canlı Yayın
Canlı Yayın
AKRA CANLI
 / 
AKRA CANLI
Canlı Yayın
 / 
Canlı Yayın
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin