İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Katkıda bulunmak istiyorum
×
Katkıda bulunmak istiyorum
×
İmsak05:23 Güneş06:48 Öğle13:01 İkindi16:22 Akşam19:03 Yatsı20:22
Hava - Açık 22°C Nem %88
Türkçe
8 Safer 1442 25 Eylül 2020 Cuma Saat: -
8 Safer 1442
İmsak
05:23
Güneş
06:48
İşrak
07:26
Öğle
13:01
İkindi
16:22
Akşam
19:03
Yatsı
20:22
Menü

Servis ücretlerinde pazarlık dönemi

12.09.2013    A+ | A-
Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) okul servislerindeki taban ve tavan ücretlerini belirledi. Yeni uygulamayla İstanbul'da veliler ve taşımacılar arasında pazarlık usulüyle belirlenebilecek servis taşıma ücretlerinin taban fiyatı 140, tavan fiyatı ise 345 lira olarak sabitlendi. 25 kilometreye kadar olan mesafelerde ücretin en fazla 345 lira olacağı, artan her kilometrede de bu tutara 3 lira ekleneceği bildirildi. Yeni sisteme göre taşıma sözleşmeleri sadece veliler ve taşımacılar arasında yapılacak. 

Sabah
Hatm-i Şerif (A.Acemi)
Sırada >>
×
Sıradaki

Dua Vakti

Hatm-i Şerif (A.Acemi)
5sn
5sn
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin