İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Katkıda bulunmak istiyorum
×
Katkıda bulunmak istiyorum
×
Akşam19:01 Yatsı20:20 İmsak05:24 Güneş06:49 İşrak07:27 Öğle13:00 İkindi16:21
Hava - Çok Bulutlu 30°C Nem %48
Türkçe
9 Safer 1442 26 Eylül 2020 Cumartesi Saat: -
9 Safer 1442
Akşam
19:01
Yatsı
20:20
İmsak
05:24
Güneş
06:49
İşrak
07:27
Öğle
13:00
İkindi
16:21
Menü

Avustralya yanıyor

21.10.2013    A+ | A-

Avustralya'da bir haftadır pek çok noktada çıkan yangınlar bir eyalette olağanüstü hal ilan ettirdi 200 ev yandı. Sidney'in merkezine doğru ilerleyen 15 farklı yangın henüz kontrol altına alınamadı.

Avustralya'nın doğu eyaleti New South Wales son 40 yılda yaşanan en büyük orman yangını felaketine sahne oluyor. Bugüne kadar 200'den fazla evin de kül olmasına neden olan yangınlar nedeniyle eyalette olağanüstü hal ilan edildi. Avustralya'nın Sidney kentinin batısındaki Mavi Dağlar'da devam eden ve her geçen gün rüzgârın kuvvetli esmesiyle etki alanını genişleten yangının kent merkezine sıçramasından endişe ediliyor. Avustralyalı itfaiye ekipleri 2 bin kişilik bir ekiple yangına havadan ve karadan müdahale etmeye çalışıyor. Yetkililer önümüzdeki 1 aylık süreçte bölgede rüzgarın devam edeceği bu yüzden yangının tamamen kontrol altına alınmasının zor olduğunu söylüyor. Hava tahmin raporlarında önümüzdeki iki hafta boyunca yağmur yağma olsalığının hiç olmadığını belirtilmesi de görevlileri endişe ettiriyor. Olağanüstü hal durumu resmi yetkililere acil durum olması halinde halkı evlerinden zorla tahliye ettirme yetkisi veriyor.

Sabah

Onlar Yıldızlar Gibi
Sırada >>
×
Sıradaki

Musiki

Onlar Yıldızlar Gibi
5sn
5sn
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin