İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Katkıda bulunmak istiyorum
×
Katkıda bulunmak istiyorum
×
İmsak05:29 Güneş06:54 Öğle12:59 İkindi16:15 Akşam18:53 Yatsı20:12
Hava - Çok Bulutlu 17°C Nem %77
Türkçe
14 Safer 1442 1 Ekim 2020 Perşembe Saat: -
14 Safer 1442
İmsak
05:29
Güneş
06:54
İşrak
07:32
Öğle
12:59
İkindi
16:15
Akşam
18:53
Yatsı
20:12
Menü

D-8, Tarım Bakanları Nijerya’da

04.12.2013    A+ | A-

Gelişen Sekiz Ülke (D-8) örgütünün 4. Gıda Güvenliği Tarım Bakanları Toplantısı, 4-6 Aralık’ta Nijerya’nın başkenti Abuja’da yapılacak. D-8 Genel Sekreterliği’nden edinilen bilgiye göre, ana teması gıda güvenliği olan toplantıda, bu alanda bölgesel ve küresel işbirliğinin geliştirilmesi, üye ülkeler arasında deneyimlerin paylaşılması ve ortak hedeflerin belirlenmesi ile gıdaya erişimde ve gıda dağıtımında yaşanan sıkıntılar ele alınacak.

Toplantıda ayrıca tarımsal verimliliğin arttırılması, hayvan gen kaynaklarının korunması, organik tarımda teknik işbirliğinin sağlanması ve geliştirilmesi, eğitim imkanlarının sağlanması ve biyo-teknoloji konularındaki işbirliğinde gelinen aşama da masaya yatırılacak. Toplantıda, örgüt içinde faaliyet gösteren çalışma gruplarının gübre konsorsiyumu, hayvan yemi üretimi, balıkçılık ve tohum bankası alanlarındaki çalışmaları hakkında yapacakları sunumlar da değerlendirilecek. 

Millî Gazete
Canlı Yayın
Sırada >>
×
Sıradaki

Hadislerle Günün Duası

Canlı Yayın
5sn
5sn
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin