İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Katkıda bulunmak istiyorum
×
Katkıda bulunmak istiyorum
×
İkindi16:21 Akşam19:01 Yatsı20:20 İmsak05:24 Güneş06:49 İşrak07:27 Öğle13:00
Hava - Parçalı Bulutlu 30°C Nem %48
Türkçe
9 Safer 1442 26 Eylül 2020 Cumartesi Saat: -
9 Safer 1442
İkindi
16:21
Akşam
19:01
Yatsı
20:20
İmsak
05:24
Güneş
06:49
İşrak
07:27
Öğle
13:00
Menü

G20 Zirvesi’nde büyüme ve istihdam kararlılığı

24.02.2014    A+ | A-

Avustralya’da düzenlenen G20 Maliye Bakanları ve Merkez Bankası Başkanları Toplantısı’nda liderler beş yılda büyüme ve istihdamı artıracak politikaları uygulamayı taahhüt etti.

Avustralya’nın Sydney kentinde düzenlenen G20 Maliye Bakanları ve Merkez Bankası Başkanları Toplantısı’nın katılımcıları, zorluklara rağmen ekonomik büyümeyi sağlamak ve yeni istihdam oluşturmak konusunda kararlı olduklarını belirtti. Toplantının sonuç bildirgesinde, katılımcı maliye bakanları ve merkez bankası başkanlarının, beş yıl içinde toplu gayrı safi yurt içi hasılayı (GSYH) yüzde 2’nin üzerine çıkarmak için gereken politikaları uygulamaya kararlı olduğu, bu politikaların küresel ekonomik faaliyetler çerçevesinde fazladan 2 trilyon dolar ve milyonlarca fazladan istihdam anlamına geldiği ifade edildi.

Bildirgeye göre, toplantıda para politikası temelinde küresel ekonomi de ele alındı.

Dünya

Hadislerle Günün Duası
Sırada >>
×
Sıradaki

Onlar Yıldızlar Gibi

Hadislerle Günün Duası
5sn
5sn
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin