İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Katkıda bulunmak istiyorum
×
Katkıda bulunmak istiyorum
×
İmsak03:30 Güneş05:26 Öğle13:07 İkindi17:06 Akşam20:39 Yatsı22:27
Hava - Parçalı Bulutlu 15°C Nem %82
Türkçe
11 Şevval 1441 3 Haziran 2020 Çarşamba Saat: -
Menü

Almanya Visionzinde Gençlik izcileri, ilk kampını tamamladı

Almanya Visionzinde Gençlik izcileri, ilk kampını tamamladı

25.05.2015

Almanya'da Visionzinde Gençlik'e bağlı olarak yürütülen izcilik çalışmaları kapsamında Visionzinde Gençlik İzcilik Birimi, haftalık ünite çalışmalarına başlamasının ardından ilk kulüp kampını gerçekleştirdi.

İngolstadt İdeal Derneği'nin organize ettiği Kulüp Kampı 15, 16, 17 Mayıs 2015 tarihlerinde Almanya Bayern Eyaleti İngolstadt şehri yakınlarında Wellheim’da yapıldı. Kulüp Kampına Almanya'nın farklı şehirlerinden 70 izci ile 30 lider katıldı. Türkiye’den Mehmet İshak Mazı ve Şükrü Uyar liderlerin yönettiği kamp başarıyla tamamlandı.

Kampta bayrak ve teftiş töreni, düğüm, okçuluk, dart, teknik iz işaretleri istasyonlarında eğitimler verildi. Akşam düzenlenen kamp ateşi faaliyetinde izciler yeteneklerini sergilediler. Sabah yürüyüşü, spor ve izcilik oyunları ile dolu dolu bir kamp gerçekleştirildi.

Visionzinde Gençlik İzcilik Birimi'nden yapılan açıklamada; “İlk defa izcilik kampına katılan izci ve liderlerin heyecanı görülmeye değerdi hakikaten. Endişeyle kampa katılan izcilerin vedalaşırken ellerimize sarılıp öpmeye kalkması bizi duygulandırdı. Ayrıca velilerden çok olumlu geribildirim aldık. Ayrıca kampı yöneten liderlerimize, kampa verdikleri destek için Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübüne ve Konya Erdemli Gençlik Spor ve İzcilik Kulübüne çok teşekkür ederiz.” denildi.

Diğer Haberler

Online Sağlık Zirvesi

Sağlık ve Yaşam Derneği (SAYADER) online ortamda ve dileyen herkesin izleyebileceği Sağlık Zirvesi düzenliyor.
29.05.2020

Çocuklar D vitamininden mahrum kalmamalı

Uzmanlar COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan çocukların D vitaminine ihtiyaç duyduğunu belirtiyor.
27.05.2020

Oruç sonrası beslenme düzeni nasıl olmalı?

Bayram gelirken uzmanlar oruç sonrası beslenme konusunda tavsiye ve uyarılarda bulundu. Özellikle bayramda dikkatli beslenmek hayati öneme sahip.
22.05.2020

İnci kefalinin tersine göçü başladı

Dünyada sadece Van Gölü’nde yaşayan inci kefalinin, her yıl olduğu gibi bu yıl da tatlı su ağızlarına doğru göçü başladı.
18.05.2020
Feyzü'l Furkan Kur'an-ı Kerim Meali
Sırada >>
×
Sıradaki

Hatm-i Şerif (M. Çevik)

Feyzü'l Furkan Kur'an-ı Kerim Meali
5sn
5sn
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin