İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Katkıda bulunmak istiyorum
×
Katkıda bulunmak istiyorum
×
İmsak03:31 Güneş05:27 Öğle13:07 İkindi17:06 Akşam20:37 Yatsı22:25
Hava - Hafif Yağmurlu 18°C Nem %87
Türkçe
9 Şevval 1441 1 Haziran 2020 Pazartesi Saat: -
Menü

Körfez ülkelerinden kısa kısa...

Körfez ülkelerinden kısa kısa...

30.04.2019

Körfez basını ve gündeminde öne çıkan haberler... Umman, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri ve Dubai gündeminde yer alan haberlerden derlediğimiz dosyaya buradan ulaşabilirsiniz.

Türkçe Seçmeli Dil Dersi...

Umman’ın en büyük kamu üniversitesinde önümüzdeki akademik yıldan itibaren seçmeli olarak Türkçe dersi okutulacak.

BAE’de Sanal Bir Bakanlık Kuruldu...

BAE Kabinesine yeni bir sanal bakanlık katılıyor. Kamudaki olumlu davranışların puan temelli bir teşvik sistemiyle Hükümet tarafından ödüllendirilmesi fikri üzerine kurulan yeni bakanlık, İçişleri, Mutluluk, Kültür ve Bilgi Geliştirme ve Maliye Bakanlıklarının koordinasyonu ile yürütülecek. Doğrudan bir bakan atanmayan yeni sanal bakanlığın adı İmkan ve İhtimaller Bakanlığı.

Kuveyt’te OAPEC Bakanlar Toplantısı...

Petrol fiyatlarının uluslararası piyasalarda son bir yılın en yüksek seviyesine ulaştığı bugünlerde Petrol İhraç Eden Arap Ülkeleri Teşkilatı’nın Bakanlar Toplantısı Kuveyt’te gerçekleştiriliyor.

Ramazan Ayında Uluslararası Kur’an-ı Kerim Yarışması...

Dubai’de yaklaşan Ramazan Ayında 23. Kez Uluslararası Kur’an-ı Kerim Yarışması düzenleniyor. Şu ana kadar 90 farklı ülkeden katılımcının kayıt yaptırdığı yarışma için 145 Ülkeye davet gönderildi. Yarışma Ramazan Ayı boyunca Teravih namazlarından sonra Dubai Ticaret Odası Salonunda yapılacak. Yarışma kapsamında Kur’an-ı Kerim’den hazırlanmış 500 soru yarışmacılara yöneltilecek.

AKRA için derleyen: Sedat Yüksel

Diğer Haberler

Mekke'de aşamalı normalleşme başlayacak

Suudi Arabistan yönetimi, önlemler kapsamında uyguladığı tedbirleri hafifletmek ve normal yaşama dönmek amacıyla pazar gününden itibaren Mekke'de uygulanacak "iki aşamalı normalleşme planını" açıkladı.
28.05.2020

AB tarımda ekolojik dönüşüme hazırlanıyor

Avrupa Birliği çevreci gıda üretimi ve biyoçeşitliliğin korunması için değişikliklere gitmeye hazırlanıyor.
28.05.2020

Almanya 31 ülkeye seyahat başlatıyor

Almanya'nın 15 Haziran'dan itibaren 31 Avrupa ülkesine seyahatler için yeşil ışık yakmaya hazırlandığı bildirildi. Berlin, kısıtlamaların kaldırılması için AB çapında bir dizi kriterin yerine getirilmesini istiyor.
27.05.2020
Başmakaleler
Sırada >>
×
Sıradaki

Hikmetli Sözler

Başmakaleler
5sn
5sn
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin