İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Katkıda bulunmak istiyorum
×
Katkıda bulunmak istiyorum
×
Güneş07:17 İşrak07:56 Öğle12:54 İkindi15:50 Akşam18:20 Yatsı19:39 İmsak05:52
Hava - Çok Bulutlu 17°C Nem %88
Türkçe
5 Rebi'ül-evvel 1442 22 Ekim 2020 Perşembe Saat: -
5 Rebi'ül-evvel 1442
Güneş
07:17
İşrak
07:56
Öğle
12:54
İkindi
15:50
Akşam
18:20
Yatsı
19:39
İmsak
05:52
Menü
İlkelerimiz

AKRA, yaptığı tüm çalışmalarda küresel bir bakış açısı ile yüksek standartları hedefleyerek, evrensel etik kurallara uymayı ilke edinmiştir. 


AKRA, insanlığın doğru bilgiye ulaşması ve bu bilginin uygulamaya geçme aşamasında rehberlik ve öncülüğün yanında,  varoluş gayesini fark etmesi ve iç huzura ermesi için kaliteli ve özgün içerikleri etkili şekilde sunan bir yayın kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

Teknoloji değişim geçirse de içerik üretimlerimizin yayınlandığı tüm mecralarda ilke ve değerlerimiz geçerliliğini korumaktadır.

Doğruluk ve Güvenilirlik

Sağlam kaynak ve delillere dayanarak evrensel etik ve ahlak kurallarını esas alarak doğru ve güvenilir bilgiyi aktarmaktadır.

Bilinçli ve Sorumlu Yayıncılık 

İçeriklerin yer aldığı tüm mecralarda yayınlanan çalışmalar kurum bakış açısında önem taşımaktadır. Bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacıyla güvenilir kaynaklara yer vermektedir.

İnsanlığın Yararını Gözetmek

Dünyadaki kültür çeşitliliğine yer veren, insan tabiatına uygun, bilgilendirici, nitelikli içerikler yayınlamaktadır.


Paydaş Olmak

Daha geniş kitlelere ulaşmak için tüm kurum ve kuruluşlarla iş birliği yapmaya açıktır.


Yenilikçilik

Teknolojideki gelişmeleri ve kültürel değişimleri takip ederek farkındalık oluşturabilecek projeler ve çalışmalar hazırlamaktadır. 


Sürdürülebilirlik

Yapılan tüm çalışmalarda uzun vadeli ve kalıcı sonuçlar elde edilmesini hedeflemektedir.


Kur’an-ı Kerim Meali - Cüz - Dipnotlu
Sırada >>
×
Sıradaki

Ummandan İnciler

Kur’an-ı Kerim Meali - Cüz - Dipnotlu
5sn
5sn
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin