İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
İmsak05:44 Güneş07:09 Öğle12:55 İkindi15:59 Akşam18:30 Yatsı19:50
Hava - Çok Bulutlu 18°C Nem %94
Türkçe
10 Rebi'ül-evvel 1443 15 Ekim 2021 Cuma
Giriş Yap

Anadolu İrfanı

Bu yurdun taşından toprağından sürüp gelir nakışları, deyişleri, gülüşleri... Gönül genişliğinde irfan yurdudur Anadolu...Geçmişten günümüze Anadolu kültürünün farklı yönlerinin anlatıldığı Anadolu İrfanı AKRA’da..
Kayıtlar
Başlık Paylaş Oku Ekle Süre Beğen
Şivlilik 7
Vakıflar 14
Usta Çırak-Ahilik 10
Temizlik 10
Sütannelik 8
Su 11
Selamlaşma 7
Renkler 10
Peygamber Sevgisi 12
Okçuluk 10
Namazgâhlar 10
Müslüman Saati 7
Misafirperverlik 8
Mezartaşları 12
Meczuplar 10
Kandiller 12
Kahvehane 12
Kahve 10
Helva Sohbetleri 9
Hac 11
Goygoyculuk 7
Fütüvvet 9
Evler 10
Erenler 8
Deyimler 7
Çocuk Terbiyesi 10
Çiğdem 6
Çevre 12
Beşik Alayı 11
Bed-i Besmele-Amin Alayı 8
Başımın Gözümün Sadakası 9
Bacıyanı Rum 8
Yağmur 9
Sala 8
Ninniler 11
Köy Odaları 9
Halk Edebiyatı 11
Dilencilik 10
Aşure 9
Asker Kınası 11
Anadolu İrfanının Önemi 7
Ahiret Kardeşliği 8
Canlı Yayın
Sükunetin Sesi
AKRA CANLI
 / 
AKRA CANLI
Sükunetin Sesi
 / 
Canlı Yayın
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin