İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
İmsak03:41 Güneş05:32 Öğle13:06 İkindi17:03 Akşam20:28 Yatsı22:10
Hava - Hava durumuAçık 16°C Nem %94
Türkçe
21 Şevval 1443 22 Mayıs 2022 Pazar
Giriş Yap

3. Kritik ve Analitik Düşünme Sempozyumu çevrim içi yapıldı

09.12.2021    |

Akademik Platform tarafından organize edilen 3. Uluslararası Kritik ve Analitik Düşünme Sempozyumu (ISCAT), 4-5Aralık 2021 tarihinde çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

Ulusal ve uluslararası düzeyde üniversite ve kurumlardan akademisyen ve uzmanların buluştuğu sempozyumda, kritik ve analitik düşünmenin geniş kitleler tarafından anlaşılması, yaygınlaştırılması ve sistematiğinin oluşturulmasına katkıda bulunuldu.

Uluslararası Kritik ve Analitik Düşünme Sempozyumu, bilim insanları, akademisyenler, uzmanlar, kurumlar, öğrenciler, yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşları gibi geniş bir kitleyi bir araya getirerek bilgi, düşünce ve tecrübe paylaşımı için uygun ortam oluşturdu.

10 farklı oturumda, ABD, Fransa, Libya, Bosna-Hersek, Umman, Kırgızistan, Özbekistan, Kazakistan ve Türkiye olmak üzere 9 farklı ülkeden, kritik analitik düşünme, eğitim, dil ve edebiyat, hukuk, siyaset ve ekonomi, ilahiyat, sosyoloji gibi alanlarda 52 bildirinin sunulduğu üçüncü sempozyumda, Dijital Dünya, Değişim ve Kritik Analitik Düşünme ve Hayatın Anlamı, Farkındalık ve Kritik Analitik Düşünme başlığı ile 2 farklı panel de gerçekleştirildi.

Uluslararası Kritik Analitik Düşünme Sempozyumu ile her biri ayrı birer düşünme yöntemi olan kritik düşünme ve analitik düşünmenin birlikte yeni ve daha güçlü bir düşünme yöntemine/sistemine dönüştürülmesi ve sempozyum konularındaki alanların kritik düşünme ve analitik düşünme ile yeniden okunması, değerlendirilmesi sağlandı.

4-5 Aralık 2021 tarihinde gerçekleştirilen Uluslararası Kritik ve Analitik Düşünme Sempozyumu ile ilgili ayrıntılı bilgi https://iscat.info adresinde yer alıyor. Sempozyumda sunulan bildiriler kitapçık olarak da yayınlanacak. Sempozyum oturum ve panelleri, Akademik Platform Youtube kanalından izlenebilir.

­
Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
Hatm-i Şerif - Mishary Rashid Al Afasy
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
Hatm-i Şerif - Mishary Rashid Al Afasy
Hatm-i Şerif - Mishary Rashid Al Afasy Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close