İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Akşam19:48 Yatsı21:13 İmsak04:49 Güneş06:20 İşrak06:59 Öğle13:10 İkindi16:51
Hava - Hava durumuAçık 20°C Nem %43
Türkçe
4 Şevval 1445 13 Nisan 2024 Cumartesi
4 Şevval 1445
İkindi
16:51
Akşam
19:48
Yatsı
21:13
İmsak
04:49
Güneş
06:20
İşrak
06:59
Öğle
13:10
Giriş Yap

ÇEKUD’DEN “Doğanın dengesini gözet; çevreni koru ve temiz tut”

03.06.2022    |

Bu yılki Türkiye Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği’nin (ÇEKUD) öncülüğünde etkinlik gerçekleştirilecek. 

Çevre dostları, bu yılki Türkiye Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında ‘‘5 Haziran Dünya Çevre Gününü’’ nü 4 Haziran Cumartesi günü birlikte karşılayacak. “Doğanın dengesini gözet; çevreni koru ve temiz tut” mottosuyla ülkemizin yaklaşık 50 ilinde aynı anda doğayı kirleticilerden arındırma etkinliği düzenlenecek.  

Doğayı kirleticilerden arındırma etkinliği 4 Haziran 2022 Cumartesi günü ülke genelinde saat 14.00’te yapılacak açıklamayla başlayacak. Etkinliğe başta izciler, sporcular, çocuk ve gençler olmak üzere binlerce çevre dostu katılabilecek. 

Toplumsal farkındalığın artması hedefleniyor

Gerçekleştirilecek olan “doğada dönüşmesi zor olan kirleticileri, çöpleri ve atıkları toplama” etkinliğiyle çevreye yönelik toplumsal farkındalığın artırılması hedefleniyor.

Ayrıntılı bilgi için:

https://www.cekud.org.tr/tr/doganin-dengesini-gozet-cevreni-koru-ve-temiz-tut-turkiye-geneli-cop-toplama-etkinligi/

­

­

 

Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
Canlı Yayın
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
Canlı Yayın
Canlı Yayın Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close