İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Akşam20:39 Yatsı22:27 İmsak03:27 Güneş05:25 İşrak06:08 Öğle13:08 İkindi17:07
Hava - Hava durumuAz Bulutlu 23°C Nem %56
Türkçe
16 Zilka'de 1444 5 Haziran 2023 Pazartesi
Giriş Yap

Palamut umuduyla Vira Bismillah

01.09.2022    |

Balık stoklarının kendini toparlaması, her balığa en az bir kez üreme imkânı verilmesi ve göç yollarının korunması için Tarım ve Orman Bakanlığı’nın uyguladığı denizlerdeki av yasağı bugün sona erdi.

Denizlerde yaklaşık 16 bin, iç sularımızda ise 3000 ruhsatlı balıkçı teknesi bulunuyor. Karadeniz merkezli endüstriyel balıkçılık mutfaklarımızın en çok tercih edilen hamsi, lüfer, istavrit, palamut ve sardalya gibi türlerin avlanarak tezgâhlara gelmesini sağlayacak. 2022-2023 balık av sezonunda palamudun bol olacağına dair işaretler aldıklarını söyleyen balıkçılar, temmuz ayından itibaren kendisini Karadeniz kıyılarında gösteren balığın fiyatıyla tüketiciyi, bolluğuyla da kendilerini mutlu edeceğini düşünüyor.

­

 

 

 

 

 

 

 

Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
Günün Sohbeti
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
Günün Sohbeti
Günün Sohbeti Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close