İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Akşam20:39 Yatsı22:27 İmsak03:27 Güneş05:25 İşrak06:08 Öğle13:08 İkindi17:07
Hava - Hava durumuAz Bulutlu 22°C Nem %56
Türkçe
16 Zilka'de 1444 5 Haziran 2023 Pazartesi
Giriş Yap

Palamut ve istavrit bereketi

02.09.2022    |

Av yasağının sona ermesiyle balıkçılar yeniden denizle buluştu. ‘Vira Bismillah’ diyerek mavi sulara açılan balıkçılar ilk gün ağlarını dolu olarak çekti.

Limana palamut, hamsi, sardalya, lüfer, tekir ve istavritle dönen balıkçılar, yeni sezondan oldukça umutlu olduklarını dile getirdi. Bu yıl istavrit, palamut, hamsi ve sardalyanın bol olacağı müjdesini veren balıkçılar, fiyatların önümüzdeki günlerde düşeceğini kaydetti.

HAMSİNİN KASASI 400 TL

İstanbul, Ankara ve Bursa gibi büyükşehirlere balık sevkiyatının yapıldığı Bandırma Su Ürünleri Hali’ne dün sabahın ilk ışıklarıyla 105 kasa hamsi, 48 kasa sardalya, 700 çift palamut getirildi. İlk mezatta, hamsinin kasası 400, iri sardalyanın kasası bin, küçük boy sardalyanın kasası ise 400 liradan alıcı buldu.­

­

 

 

 

 

 

 

Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
5 Dakika Edebiyat Arası
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
5 Dakika Edebiyat Arası
5 Dakika Edebiyat Arası Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close