İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Katkıda bulunmak istiyorum
×
Katkıda bulunmak istiyorum
×
Öğle13:01 İkindi16:25 Akşam19:06 Yatsı20:26 İmsak05:21 Güneş06:46 İşrak07:24
Hava - Çok Bulutlu 21°C Nem %73
Türkçe
6 Safer 1442 23 Eylül 2020 Çarşamba Saat: -
6 Safer 1442
Öğle
13:01
İkindi
16:25
Akşam
19:06
Yatsı
20:26
İmsak
05:21
Güneş
06:46
İşrak
07:24
Menü

TSK’ya ait araziler taşınıyor

22.11.2012    A+ | A-
Şehir içindeki arazilerin şehir dışına taşınması için çalışmalar sürüyor. Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, İmar Kanunu ve bazı kanunlarda değişiklik içeren yeni bir torba yasa hazırlandığı yönündeki haberleri, Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu'nda değerlendirdi.
Bayraktar, torba yasanın bir ön çalışma olduğunu, henüz kurumlardan görüş alındığını söyledi.
Bayraktar ayrıca, "Kıyı kenar çizgisi ile ilgili yasayı değiştirmek gibi bir niyetimiz yok. Meraların konuta açılmasıyla ilgili bir madde de yok" dedi.
Erdoğan Bayraktar, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ait arazilerin hazineye devri tartışmaları ile ilgili olarak da şunları söyledi:
"Genelkurmay Başkanlığı'na ait bazı araziler şehrin çok ortasında kaldı. Genelkurmay Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı; ‘askerlik hizmetini iyi yapamıyoruz. Bu arazileri değerlendirerek şehir dışında yeni tesis yapmak istiyoruz’ diyorlar. Genelkurmay ve Milli Emlak Genel Müdürlüğüyle çalışmamız sürüyor. Genelkurmay'a tahsisli arazilerin değerlendirme yetkisi onlara aittir, biz değişiklik yapmıyoruz."
 
Kıssadan Hisse
Sırada >>
×
Sıradaki

Son Peygamber Ve İslamiyet

Kıssadan Hisse
5sn
5sn
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin