İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Katkıda bulunmak istiyorum
×
Katkıda bulunmak istiyorum
×
İmsak03:35 Güneş05:32 Öğle13:14 İkindi17:13 Akşam20:46 Yatsı22:34
Hava - Parçalı Bulutlu 27°C Nem %74
Türkçe
16 Zilka'de 1441 7 Temmuz 2020 Salı Saat: -
Menü

'Öğretmenime Sevgilerle' projesine coşku dolu ilgi

23.11.2015

Geçen yıl 3 lise öğrencisinin şefkat ve merhamet abideleri öğretmenlerine vefa duygularını, teşekkürlerini sunabilmek ve bunu geniş kitlelerle paylaşmak üzere öğretmenlerine kalıcı bir hediye bırakmak için başlattıkları "Öğretmenime Sevgilerle" projesi bu yıl da öğrencilerle buluştu.

24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle öğrencilerin öğretmenlerine güzel dileklerini iletmek amacıyla hazırladıkları, Milli Eğitim Bakanlığı'nın tüm okullarda duyurulmasını tavsiye ettiği ogretmenimesevgilerle.com sitesine mesaj bırakanların sayısı gün geçtikçe artıyor.

Ülkenin dört bir yanındaki farklı okullardan yazan öğrenciler, öğretmenlerine olan sevgi ve minnetlerini ifade etmek için adeta birbirleriyle yarışıyorlar.

Bu proje için emek sarf eden Asfa Eğitim Kurumları öğrencileri Elif Keskin, İrem Baş, Dilara Öztürk ve Elif Kübra Kuyucu ‘‘Bu proje ile üzerimizde emeği olan, bizleri yetiştirmek için sürekli didinen öğretmenlerimizi mutlu etmek, onların gönüllerini kazanmak istedik.” dediler.

Her yıl 24 Kasım’da kutlanan Öğretmenler Gününü daha anlamlı hale getirmek, öğretmenlerimize kalıcı ve manevi değeri olan bir hediye vermek için başlatılan bu projeye, 2014 yılında Türkiye’den 931 okul katıldı.

Öğrenciler öğretmenlerine duydukları sevgiyi ve minnetlerini bu platform üstünden tüm Türkiye‘ye duyurdu. ASFA’lı öğrencilerin başlattığı proje bir çığ gibi büyüdü ve herkes tarafından çok beğenildi.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı da proje ile ilgili bir mesaj yayınladı

Bakan Avcı projeyle ilgili ilk mesajında; “Öğretmenlerimize Sevgilerle” projesinin öğretmenlerimizin gönüllerimizdeki büyük değeri göstermede küçük ama çok anlamlı bir adım olduğunu düşünüyor her türlü takdiri hak eden fedakar öğretmenlerimize saygılarımı sunuyorum" dedi.

Hem mesajını yaz hem hediyeler kazan!

Öğretmenlerin ve öğrencilerin buluştuğu platform olan www.ogretmenimesevgilerle.com adresinde en çok mesaj alan 3 öğretmen ve mesajları en çok beğeni alan 3 öğrenci çeşitli hediyelerle ödüllendirilecek. Yarışma için son tarih ise 24 Kasım 2015.

Öğretmenine içten ve anlamlı mesaj bırakmak isteyen herkes www.ogretmenimesevgilerle.com adresine tıklayabilir.

Diğer Haberler

Spor yaparken nelere dikkat edilmeli?

Sağlıklı bir bedene sahip olmak için spor yapmak şart. Ancak spor yaparken dikkat edilmesi gereken kuralları biliyor musunuz?
06.07.2020

Haydi çocuklar online yaz okuluna

Server Gençlik tarafından Türkiye’nin 81 ilindeki gönüllüler tarafından ücretsiz olarak hayata geçirilen proje, çocukların kişisel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefliyor.
03.07.2020

Kaçkarlar yaylalarıyla ilgi görüyor

Türkiye'nin 3 bin 937 metreyle en yüksek dağları arasında yer alan Kaçkarlar'da bulunan yaylalar, havaların ısınmasıyla misafirlerini ağırlamaya başladı.
03.07.2020

Ekolojik köprü açıldı

İzmir-Çeşme Otoyolu'nda yaban hayvanlarını korumak ve yaban hayatı kaynaklı trafik kazalarının önüne geçmek için planlanan 3 ekolojik köprüden biri tamamlandı.
02.07.2020
Kıssadan Hisse
Sırada >>
×
Sıradaki

Son Peygamber Ve İslamiyet

Kıssadan Hisse
5sn
5sn
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin