İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Katkıda bulunmak istiyorum
×
Katkıda bulunmak istiyorum
×
İmsak03:31 Güneş05:27 Öğle13:07 İkindi17:06 Akşam20:37 Yatsı22:25
Hava - Hafif Yağmurlu 18°C Nem %87
Türkçe
9 Şevval 1441 1 Haziran 2020 Pazartesi Saat: -
Menü

Doğu'da kar Batı'da poyraz

Doğu'da kar Batı'da poyraz

12.12.2015

Sibirya Soğukları Doğu'daki etkisini artırarak sürdürüyor. Ağrı, önceki gece eksi 20 dereceyle mevsimin en soğuk gecesini geçirdi. Sıcaklıklar, önceki gece sıfırında altında olmak üzere Ardahan'da 16, Kars'ta 12, Erzurum'da 11, Erzincan'da 9 ve Iğdır'da 6 dereceye kadar düştü. Aşırı soğuk nedeniyle göller, dereler, süs havuzları ve çeşmeler donarken, ağaçlar bile buzla kaplandı.

Ulaşıma poyraz engeli

Marmara Denizi'nde gece başlayan ve hızı zaman zaman 70 kilometreye ulaşan poyraz nedeniyle yerli ve yabancı 24 şilep ve tanker, Şarköy ilçesi sahiline sığınmak zorunda kaldı. Balıkçılar da Şarköy'deki Mürefte ve Hoşköy balıkçı barınaklarına sığındı. Çanakkale'deki kuvvetli poyraz nedeniyle Gökçeada ile Kabatepe arasında karşılıklı birer sefer iptal edildi.

Yazdan kalma günler

Türkiye’nin pek çok noktasında soğuk kış günleri yaşanırken, hava sıcaklığının 22 derece kaydedildiği Antalya’da bahar havası yaşanıyor.

Deniz suyu sıcaklığının da 18 derece ölçüldüğü kentte, sahilde yürüyüş yapıp güneşli günlerin keyfini çıkaranların yanı sıra, konyaaltı varyant üstünde yer alan seyir terasını dolduran genç, yaşlı ve çocuklar, sıcak hava ile doyumsuz manzaranın tadını çıkardı.

Sabah

Diğer Haberler

Online Sağlık Zirvesi

Sağlık ve Yaşam Derneği (SAYADER) online ortamda ve dileyen herkesin izleyebileceği Sağlık Zirvesi düzenliyor.
29.05.2020

Çocuklar D vitamininden mahrum kalmamalı

Uzmanlar COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan çocukların D vitaminine ihtiyaç duyduğunu belirtiyor.
27.05.2020

Oruç sonrası beslenme düzeni nasıl olmalı?

Bayram gelirken uzmanlar oruç sonrası beslenme konusunda tavsiye ve uyarılarda bulundu. Özellikle bayramda dikkatli beslenmek hayati öneme sahip.
22.05.2020

İnci kefalinin tersine göçü başladı

Dünyada sadece Van Gölü’nde yaşayan inci kefalinin, her yıl olduğu gibi bu yıl da tatlı su ağızlarına doğru göçü başladı.
18.05.2020
Hikmetli Sözler
Sırada >>
×
Sıradaki

Ayetlerle Günün Duası

Hikmetli Sözler
5sn
5sn
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin