İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Katkıda bulunmak istiyorum
×
Katkıda bulunmak istiyorum
×
İmsak03:39 Güneş05:35 Öğle13:15 İkindi17:13 Akşam20:44 Yatsı22:31
Hava - Parçalı Bulutlu 25°C Nem %61
Türkçe
20 Zilka'de 1441 11 Temmuz 2020 Cumartesi Saat: -
Menü

Çocukların kar sevinci

22.12.2016    A+ | A-

Bolu dağında 10 santimetreye ulaşan kar nedeniyle ulaşım zaman zaman aksadı. Sinop, Kastamonu, Zonguldak ve Düzce'de 143 köy yolu ulaşıma kapandı. Ankara'da önceki gece başlayan kar yağışı, sabah tüm kenti beyaza bürüdü. Kar, Mersin'in yüksek kesimleri, Hatay, Kahramanmaraş, Isparta, Denizli, Burdur, Sinop, Düzce, Kastamonu, Zonguldak'ta da etkili oldu.

Meteoroloji yağışların cuma gününe kadar aralıklarla devam edeceğini kaydetti.
Yoğun kar nedeniyle okullar Karaman'da 2 gün, Kilis, Konya, Karabük, Kastamonu, Gaziantep merkez ile Şahinbey, Oğuzeli ve Şahitkamil, Kahramanmaraş'ın Akkurt, Pazarcık, Ekinözü, Türkoğlu, merkez Onikişubat ve Dulkadiroğlu Mersin'in Gülnar ilçesinde Hatay'ın Belen, Yayladağı , Defne Hassa ve Samandağ, Altınözü ve Antakya, Düzce'ninYığılca ve Kaynaşlı, Çorum'un Osmancık ve Kargı ile Bursa'nın İnegöl ilçelerinde bir gün tatil edildi.

ANTARKTİKA'DAN SOĞUK!

Doğu Anadolu'da ise soğuk hava etkisini sürdürüyor. Önceki gece en düşük sıcaklı, eksi 35 derece ile Erzurum Havalimanı, eksi 31 derece ile Ardahan'ın Göle ilçesinde, eksi 28 derece ile Ağrı'da ölçüldü. Kışın hava sıcaklığının çok daha fazla soğuk olduğu Antarktika'da şu sıralarda yaz mevsimi yaşandığına dikkati çeken yetkililer, bugüne göre değerlendirildiğinde Doğu Anadolu'nun bazı kesimlerindeki soğukların Antarktika'yı aratmadığına işaret etti. Kar kalınlıkları Ağrı'da 55, Erzurum'da 29, Ardahan'da 20 santimetre ölçüldü. Dereler, göletler, çeşmeler ve ağaçlar buz tutarken, araçlar da çalışmadı.

Sabah

Diğer Haberler

Mantar Zehirlenmelerine Dikkat Olabilir

Uzmanı uyardı: Vaka sayıları arttı, kesinlikle tüketmeyin
10.07.2020

Obezitenin Sebepleri ve Çözüm Önerileri

"Paketli ürünleri hayatımızdan çıkaralım"
10.07.2020

Bilimsel olarak kanıtlandı: Hayvanlar depremi önceden seziyor

Deprem bölgesinde aylarca izlenen 6 inek, 5 koyun ve 2 köpeğin davranışlarında bariz değişiklikler saptandı.
10.07.2020

B12 vitamini nedir, hangi besinlerde bulunur? B12 eksikliği nasıl anlaşılır?

B12 vitamini suda çözünebilen ve vücutta az da olsa depolanabilen bir vitamin çeşididir.
09.07.2020
Kıssadan Hisse
Sırada >>
×
Sıradaki

Son Peygamber (SAS)

Kıssadan Hisse
5sn
5sn
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin