İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
İşrak09:02 Öğle13:19 İkindi15:47 Akşam18:10 Yatsı19:34 İmsak06:49 Güneş08:19
Hava - Hava durumuÇok Bulutlu 3°C Nem %60
Türkçe
16 Cemaziyelahir 1443 19 Ocak 2022 Çarşamba
Giriş Yap

Ufka Yolculuk Plus Başlıyor

13.02.2021    |

Server Yaşam Vakfı tarafından, “doğru kaynaklardan” “doğru bilgilere” ulaşmayı kolaylaştırmak amacıyla her yaş grubuna yönelik düzenlenen online ödüllü bilgi yarışması Ufka Yolculuk Plus başlıyor. 

Ufka Yolculuk Plus ile katılımcıları, doğru inancı, doğru düşünceyi ve güzel ahlâkı öğreten güvenilir eserlerle buluşturmak ve okuyan, düşünen ve okuduklarıyla hayatına yön veren bireylerin yetişmesine, artmasına katkı sağlamak hedefleniyor. 

Yarışma Kitabı “İki Cihan Güneşi Peygamberimiz”

Üç aylar boyunca Salı, Cuma ve Pazar akşamları Saat 21.00’de quizizz.com üzerinden yapılacak olan yarışmanın konusu Cüneyt Suavi tarafından hazırlanan İki Cihan Güneşi Peygamberimiz olarak belirlendi. Katılımcılar, yarışmaya dijital yayın platformu olan akra.media üzerinden yayınlanan ses dosyalarını dinleyerek hazırlanabilecek. Birçok kategoride podcastler ve sesli kitapların yer aldığı akra.media  platformunda yarışma kitabının tüm ses kayıtlarına erişilebiliyor. 

Katılımcılar yarışma için belirlenen bölümlerden sorumlu olup, çoktan seçmeli 12 soruyu yanıtlayacaklar. Yarışmanın giriş kodu Ufka Yolculuk YouTube kanalı üzerinden yapılacak canlı yayında ve sosyal medya hesaplarından paylaşılacak.

14 Şubat 2021 Pazar günü başlayıp ve 12 Mart Cuma günü sona erecek olan yarışmada, dereceye giren katılımcılara çeşitli ödüller verilecek. 

Ufka Yolculuk Plus yarışması, rahmet ve kurtuluşun habercisi üç aylar boyunca doğru kaynaktan çalışmak isteyenlere yol arkadaşı olacak.

Üç aylar süresince haftada 3 gün yapılacak olan yarışma hakkında detaylı bilgiye https://plus.ufkayolculuk.com/ sayfasından ve Ufka Yolculuk Plus sosyal medya hesaplarından ulaşılabilir.­

­
Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
Dua Vakti
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
Dua Vakti
Dua Vakti Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close