İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
Güneş05:24 İşrak06:08 Öğle13:11 İkindi17:11 Akşam20:46 Yatsı22:37 İmsak03:23
Hava - Hava durumuAçık 24°C Nem %83
Türkçe
15 Zilhicce 1445 21 Haziran 2024 Cuma
15 Zilhicce 1445
Güneş
05:24
İşrak
06:08
Öğle
13:11
İkindi
17:11
Akşam
20:46
Yatsı
22:37
İmsak
03:23
Giriş Yap

En Güzel Hediyem

12.04.2021    |
­Hediye Kur’an-ı Kerim Meali projesi En Güzel Hediyem, insanları Kur'ân’ın anlamıyla zarif bir şekilde buluşturmak amacıyla Server Yayınları tarafından organize ediliyor.

Kur’ân-ı Kerîm’i anlayarak okumak için toplumda farkındalık oluşturmak ve meal okuma oranını yükseltmek hedefiyle devam eden kampanya, katılanların dostlarıyla hediyeleşmesi suretiyle Türkiye’nin dört bir köşesine ulaşıyor.

Projeye özel hazırlanan enguzelhediyem.org sitesindeki "HEDİYE ET" butonuna tıklanarak meal kitabı alınabiliyor. Dileyen herkes buradan alığı meali ister kendi adresine isterse hediye etmek istediklerine göndertebiliyor.

Bir başka hediye seçeneği ise “Hediye Havuzu”. Bu seçeneği tercih edenler; Kur’ân’ı okumak-anlamak isteyen ama satın alma imkânı olmayanlara hediye etmek üzere meal havuzuna bırakabiliyor.

Hediye havuzu ile birbirini hiç tanımayan insanlar hediyeleşiyor

Meal havuzu işleyişi ise şu şekilde gerçekleşiyor; meal hediye etmek isteyenler, aldıkları mealleri havuza bırakıyor, Kur'ân'ın anlamıyla buluşmak isteyen ama satın alma imkânı olmayanlar ise sitedeki formu doldurarak hediye meal talebinde bulunuyorlar. Böylece, birbirini hiç tanımayan insanlar, güzel bir amaç için hediyeleşmiş oluyorlar.

Ayrıca cezaevleri, huzurevleri gibi kurumlar ve öğretmen, imam, izci lideri, kulüp önderi, STK temsilcisi gibi grup liderleri, toplu meal talebinde bulunabiliyorlar. Gelen tüm talepler ilgililer tarafından incelenerek uygun bulunanlara, havuzdan, ücretsiz hediye meal gönderiliyor.

Anlayınca çok şey değişir

En Güzel Hediyem #Anlayıncaçokşeydeğişir mottosuyla yüz binleri Kur’ân'ın anlamıyla buluşturmaya devam ediyor! En Güzel Hediyem kampanyasının detayları enguzelhediyem.org adresinde yer alıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diğer Haberler
Kabe
Canlı Yayın
Şuan canlı Yayın
Canlı Yayın
AKRA CANLI
 / 
close icon close icon
AKRA CANLI
Canlı Yayın
Canlı Yayın Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close