İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
İmsak05:45 Güneş07:10 Öğle12:55 İkindi15:58 Akşam18:29 Yatsı19:48
Hava - Yağmurlu 18°C Nem %88
Türkçe
10 Rebi'ül-evvel 1443 16 Ekim 2021 Cumartesi
Giriş Yap

Çocuklara özel 'Mescidim Benim' yarışması

29.04.2021    |

Server Gençlik tarafından gerçekleştirilen “Haydi Çocuklar Camiye” projesi kapsamında Ramazan ayına özel olarak "Mescidim Benim" yarışması düzenleniyor.

Yarışma ile çocuklar evlerinde birer mescid yapacak ve itikâfa girerek Ramazanı en güzel şekilde değerlendirme fırsatı bulacaklar.

6-13 yaş aralığındaki çocuklar, evlerinde ailelerinin de yardımıyla istedikleri malzemelerle hayal güçleri ve yetenekleri ölçüsünde kendi cami/mescit maketini yapacaklar. Ardından maketin içerisinde namazlarını ve itikâf ibadetlerini yerine getirebilecekler ve maketin fotoğrafını paylaştıklarında yarışmaya katılmış olacaklar.

Yarışmaya katılmak isteyenler, hazırladıkları cami ya da mescid maketinin fotoğrafını 08.05.2021 tarihine kadar @cocuklarcamiye Instagram hesabına gönderebilecek.

Paylaşılan cami/mescit maketleri yarışma komisyonu tarafından yarışma şartnamesine göre değerlendirilecek ve sonuçlandırılacak.

Dereceye giren 20 yarışmacı ödüllendirilecek.

Ayrıntılar  haydicocuklarcamiye.com web adresi ve sosyal medya hesaplarında yer alıyor.

­

 

 

 

 

 

 

 

Canlı Yayın
Canlı Yayın
AKRA CANLI
 / 
AKRA CANLI
Canlı Yayın
 / 
Canlı Yayın
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin