İlke ve Değerlerinden Ödün Vermeden
Özgür Yayın Platformu Olarak Kalsın Diye
İkindi17:12 Akşam20:36 Yatsı22:17 İmsak03:53 Güneş05:43 İşrak06:25 Öğle13:16
Hava - Hava durumuAçık 35°C Nem %43
Türkçe
16 Muharrem 1446 22 Temmuz 2024 Pazartesi
16 Muharrem 1446
Öğle
13:16
İkindi
17:12
Akşam
20:36
Yatsı
22:17
İmsak
03:53
Güneş
05:43
İşrak
06:25
Giriş Yap

8 Milyar Salavat web sayfası yenilendi

09.09.2021    |

Server Hanımlar Vakfı, salâvat getirmenin önemi konusunda toplumsal bir farkındalık oluşturmayı amaçlayan davet kapsamında hazırladığı; okunan salâvatların elektronik olarak kaydedilebildiği 8milyarsalavat.com web sayfasını yenileyerek daha pratik bir hale getirdi.

12 Rebiülevvel 1443 - 17 Ekim 2021 akşamı idrak edilecek Mevlid Kandili yaklaşırken sayfaya kaydedilen salâvat sayıları da her dakika artıyor.

Sayfada yer alan yenilikler

Yenilenen web sayfasında, salâvat girişlerinin daha kolay ve güvenilir olması sağlandı. 

Salâvat girişleri için site üyeliği gerekmiyor. 

Ana sayfada bulunan alandaki bilgileri doldurup bir defaya mahsus onay e-postasını cevaplamak yeterli.

Aynı e-posta ile istenen zamanda salâvat girişi yapılabiliyor. 

Sâlavat kaydında yapılabilecek muhtemel hatalı girişlerin önüne geçmek için sayılar menüden seçilerek girilecek. 

Hangi ülkeden kaç katılım sağlandığı görülebiliyor

Diğer bir yenilik ise şöyle; Dünya üzerinde kampanyaya hangi ülkeden kaç kişi katıldığı Web sayasında yayınlanan haritadan güncel olarak takip edilebiliyor.

Farklı dillerde yayın hazırlığı

Web sitesinin İngilizce, Arapça, Almanca çevirileri yanında, yakında eklenecek birçok dil seçeneği ile tüm dünya müslümanlarının kampanyaya katılabilmesi ve destek vermesi hedefleniyor. 

Okunan salavatlar 8milyarsalavat.com ve 8billionsalawat.com adreslerindeki sayaca girilebiliyor.

Kabe
Canlı Yayın
Şuan Canlı Yayın
Canlı Yayın
AKRA CANLI
 / 
player image icon close icon
AKRA CANLI
Canlı Yayın
Canlı Yayın Add Icon volume up
 / 
Canlı Yayın
fast rewind
fast forward
Playlist
Bu özelliği kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir
  
Fikrini Paylaş
TAAHHÜTNAME

Hazırlamış olduğum ve sitenize gönderdiğim/ teslim ettiğim, tamamen orjinal ve bana ait olan, projemin/görüntü veya kaydımın, AKRA MEDİA tarafından kendisine ait kablolu/karasal/uydu, şifreli/şifresiz, free/paralı TV, video, DVD, VCD,VHS ,radyo, kaset, sinema ve sair mevcut yada ortaya çıkacak her türlü İşaret, ses ve /veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı ve tüm internet siteleri ve sosyal medya platformlarında yayınlamasına, çoğaltma hakkı, yayma hakkı, işleme hakkı ve temsil hakkının kullanılmasına süresiz olarak müsaade ediyorum.

Projemin/görüntü veya kaydımın, bant, CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player, dijital kayıt vb. tüm yollarla kayıt, çoğaltma ve dağıtım haklarını, bilişim veya iletişim ortamında görüntülenmesini, iletilmesini, okunmasını, izlenmesini, dinlenmesini vb. interaktif veya normal CD, VCD, DVD, GSM, MP3 Player vb. şekilde basılarak veya ses kayıtlarının metin haline getirilip kitap olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak her türlü materyal üzerine kaydı ile çoğaltılması, kullanılması, işlenmesi, yeniden ve genişletilmiş şekilde sesli, yazılı ya da görüntülü yayın haklarını, bu suretle de çoğaltılarak kullanılması, dağıtılması, pazarlanması vb. fikri, mali ve manevi haklarımın tamamını, programda gerekli görülen değişiklikleri yapma haklarımı bila bedel olacak şekilde, AKRA.MEDİA sitesine ve bu site'nin yetkilisi ve sahiplerine devir ve temlik ettiğimi, beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Şehir Seçin
Close